Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nevetett ki?

Miért nevetett ki?

Figyelt kérdés
Tegnap az állatorvoshoz vittem a nőstény cicámat. Ivartalanítani kell,hogy a cisztaproblémája elmúljon. A cicus sajnos (nemrég fogadtam örökbe) nagyon soványka,emiatt aggódtam. Mikor kérdeztem hány "balul elsült" műtét vagy komplikáció történt kinevetett. Konkrét választ nem is adott,csak kuncogott rajtam. Nem voltam sem hisztis,sem akarnok. Úgy gondolom értelmesen,normális mértékű aggodalommal kérdeztem.

2019. júl. 17. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, jogos kérdés.


Mondjuk pirinyó rá az esély, rutinműtétnek számít. Lehet azon kuncogott, hogy mennyire túlaggódod a dolgot (ami nem tudom miért vicces)

2019. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a megfelelő állatorvoshoz viszed a cicát?
2019. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól dolgoznak,alaposak és kedvesek az állatokkal. Én úgy gondolom ez a hölgy (fiatal nő) az embereket nem tudja kezelni 😔
2019. júl. 17. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért kuncogott,mert elvileg egy rutinműtétről van szó.Vagy lehet,hogy sértő volt neki a kérdés.Teljesen érthető,hogy aggódsz én is nagyon aggódnék.De legközelebb inkább úgy kérdezd,hogy milyen komplikációk lehetnek és mennyi rájuk az esély.
2019. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es,úgy kérdeztem
2019. júl. 17. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Ok,csak,ahogy fent megfogalmaztad az nekem kicsit olyan volt mintha azt kérdezted volna,hogy eddig hány műtétet rontott el.
2019. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tartanám viccesnek azt, hogy simán belehalhat egy állat a altatásba, ha túlérzékeny a altatóra. Én biztos hogy elkerülném ezután azt a orvost.
2019. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem kapásból 3 balul elsült ivartalanítással van személyes tapasztalatom, szóval hiába rutinműtét, megvannak a maga kockázatai. A legutóbbi esetnél pontosan abból lett probléma, hogy túl sovány volt a macska (2 kg), és az immunrendszere nem reagált jól a műtétre. Egy hétig hordtuk minden nap infúzióra, és fecskendőből kellett etetni/itatni (mivel magától egyáltalán nem volt hajlandó), mire összeszedte magát. Pedig mondták is, hogy nagyon sovány, és rá is kérdeztünk, hogy nem lesz-e baj belőle.... Persze mondták, hogy áá dehooogy, aztán meg mutogattak egymásra.
2019. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!