Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mégis minek nevezzem a cicák...

Mégis minek nevezzem a cicák okozta "károkat", plusz munkákat, ha nem méreg bosszúság?

Figyelt kérdés

4 9hetes picur mellett nem unatkozom. És pont azért mert kis csacskák pillanatok alatt képesek szétszedni a házat. És tudnak olyan plusz munkát adni, hogy a füled ketté áll, vagy kellemetlen kimemetele van a játékuknak(pl ellopták a wc papírt, az alomba szállították a kiteregetett zoknit, lenyúlták a szivacsot etc)


4ből kettő itt szuszog épp mellettem, és imádni valóak, kb egy percig haragszik rájuk az ember. Még akkor is, amikor épp alkotnak.


2019. júl. 14. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ellopkodjak a cigimet rendszeresen.


Megissza a kávém felét.


Kihordja a követ a tóból."


Ezeken hangosan nevettem. Nekem is az egyik felnőtt macskám ki tudja nyitni az ajtókat, de most már olyat is csinál, hogy a másik cicának nyitja ki.


Én is azzal nyugtatom magam, hogy baba még a kisgyerek is rossz, van jobb, rosszabb.

2019. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen igen, Nagyon ügyesek ezek az állatok

Itt is a két kutya ott várja a macskát,ha be akarnak jönni.


Viszont a többi macska is próbálja utánozni az ajtonyitot, de a másik oldalon ugrálnak, nem ott ahol a kilincs van.:)

2019. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 Szegény kutya, hát védd meg! Szólj rá a macskákra. (több ágy?)
2019. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze amikor észre veszem, hogy elfoglalták a kutya foteljet, egyből megyek.

Reklamál a kutyus is egyből.


Van ágy , kanapé minden amit akarsz.

De az a fotel, az különleges.

Az kell mindegyiknek.

2019. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, a cicák nagyon elevenek tudnak lenni, és szinte őket nem is lehet megnevelni, ellenben a kutyával, aki meg akar nekünk felelni és alkalmazkodik.

A cica meg azt akarja, mi alkalmazkodjunk őhozzá.

2019. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én akkor nyugodtam meg a cicámat illetőem, amikor ismerősöm mondta, hogy hazaérve le volt verve a fali polcról az akvárium, halastól, mindenestől, úszott az egész lakás. Szóval van az én macskámnál ezerszer nagyobb idióta, pedig ő sem normális, tiszta gyagya. Azóta nem veszem fel a dolgait, pedig rendszeresen leveri a virágokat, vagy megeszi a virágokat, felmászik az asztalra és ott okoz károkat, kifossza a szelektív zsákot. Mást asszem nem csinál.
2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na igen, az akvárium😊

Mozog és vicces, de vizes.

2019. júl. 17. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!