Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mégis minek nevezzem a cicák...

Mégis minek nevezzem a cicák okozta "károkat", plusz munkákat, ha nem méreg bosszúság?

Figyelt kérdés

4 9hetes picur mellett nem unatkozom. És pont azért mert kis csacskák pillanatok alatt képesek szétszedni a házat. És tudnak olyan plusz munkát adni, hogy a füled ketté áll, vagy kellemetlen kimemetele van a játékuknak(pl ellopták a wc papírt, az alomba szállították a kiteregetett zoknit, lenyúlták a szivacsot etc)


4ből kettő itt szuszog épp mellettem, és imádni valóak, kb egy percig haragszik rájuk az ember. Még akkor is, amikor épp alkotnak.


2019. júl. 14. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A zokni az nálunk is megy... Figyelj ide örülj, mert ezek nem olyan nagy károk, sőt. A wc papírnak minimális az ára, a zoknit ki lehet mosni. Ilyeneken csak nevetek. Nálunk is vannak.


Nekünk a mostani a 100.000 forintos matracot szétrágta, karommal, meg szájjal rengeteg helyen, mélyen szétrágta, a huzatát széttépte. Ezt gy nap alatt. A szobanövényt szétszedte és lehúzta a 2 méter magas ablakból. Befeküdt egy tál kajába és abban szunyázott.


4 éve négy kiscicánk volt, azok semmi kárt nem csináltak. Ez a mostani bűn rossz. Nem haragszunk rá, de tényleg neveletlen rossz. Beleharap. karmol az arcodba, szemedbe, orrodat bekapja...


Kiscica ilyn, de vannak extrém rosszak.

2019. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2019. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem estek már ezért, mert nem tudom elfogadni őket, ha méreg bosszúságnak titulálom a ténykedésüket. Minek vannak nálam, ha nem szeretem őket.


Na ennyire nem rosszak, eleven cicákok, tény. Összeszedem, újra elpakolom, kimosom etc. Majd megnőnek, és lenyugszanak, mást fognak boldogítani, ha valaki elviszi őket.

2019. júl. 14. 18:48
 4/17 Metionin ***** válasza:
Hát ez ilyen kölyökmacskával járó "szükséges" rossz. Természetes hogy amíg kicsik, szétkapnak pár dolgot mert a természetben is így tanulják meg a vadászatot meg a helyüket a világban. Aki bevállalja a kiscicát, ezzel számolnia kell. Idővel kinövik, addig meg nem kell a kínai vázát elöl hagyni :D
2019. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
#3-ra, aki neked esett emiatt, annak tuti nem volt soha állata (de valszeg gyereket se látott közelről). Mindenki tudja (legalábbis illene tudnia) hogy a kölyökállat egy ideig járhat rumlival. Ugyanúgy ahogy a gyerek. Gondolom egy anyukának nem venné a fejét ha nem tapsikol amikor a babuci fél méteres magasságban mindent beken szarral és nem vádolja meg hogy nem szereti a gyerekét. Na az állattal is ez van, az ember vállalja, akkor tisztában van vele hogy néha kárt csinál, meg kell nevelni és leszokik róla, ennyi. A nevelés nem egyenlő azzal hogy nem szeretem. Én se jártam örömtáncot amikor a kutya és a macska együtt rágták 2 centis darabkákra a jógamatracomat de ez nem azt jelenti hogy nem szeretem őket (ami egyébként el volt zárva de a macsek kinyitotta a szekrényt, majd közösen nekiálltak rágni).
2019. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy állatoknál nincs olyan, hogy bosszú. Szimplán még kölykök.
2019. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Volt égedelem rossz cicánk, azóta nincs vázánk😅

Tény, hogy 4egyszerre sose volt, én se tudtam mibe vágok amikor a nőstényt befogadtam vemhesen.

Kész kabaré amit csinálnak🙃

2019. júl. 14. 19:06
 8/17 A kérdező kommentje:

Bosszúság mérgelődés, harag.

Bosszú szándékos ártás valaki valami ellen.

Egy szóval sem említettem, hogy ártanék nekik.

2019. júl. 14. 19:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát én elég sokat k.rv..nyázok a macskának,aki a bőrkanapét meg a tapétát sem kíméli. De szeretem. Egy macska sosem lesz olyan szófogadó, mint szeretnénk, csakis a saját kárából tanul!

A kérdést, nem teljesen értem, annak nevezd, aminek érzed..

2019. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsegy normális telo töltő.


A kutya foteljat állandóan elfoglalják ami nem tűnik nagy problémának, pedig az.

A nagyon öreg kutyus, alig tud lejönni a foteljabol, de a macskák egyből elfoglalják.

Szegény sír . Ejszaka hangosan ugat.


A házba már egy virág sincs a cicáknak köszönhetően.

Napi szinten szedem össze az egér, patkány, béka, sikló, menyet maradékot.


Ellopkodjak a cigimet rendszeresen.

Megissza a kávém felét.

Kihordja a követ a tóból.


Most a legújabb, hogy az egyik befekszik a kocsi alá, és tiszta olaj a szore.

Azzal simán befejezik az ágyba.

Minden ajtót kulcsra kell zárni mert kinyitja, és úgyis hagyja.


Nagyon rosszak..

2019. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!