Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Régebben mindig megcsapkodtam...

Régebben mindig megcsapkodtam bogárcsapóval a cicát, ha tosszat csinált. Hogy dolgozzam fel, nag, on sajnálom?

Figyelt kérdés

Azt hittem megtanulja.


Nem szoktam bántani állatokat. Csak azt hittem megtanulja, higy nem megyünk fel az asztalra stb.


Egy áldott jó állat, egy okos, kedves, szép cica és hihetelen okos. Nagyon sajnálom, főleg, ahogy nézett rám akkor.


Most már nem így nevelném... Különlegesen jó állat, szinte beszél, ajtót nyit stb. Minta macska.


2019. jún. 17. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar semmit nem tudsz tenni. Szerintem az is nagyon jó, hogy beismerted a hibád és nem fogod újra elkövetni!

A macska valószínű már nem emlékszik rá.

2019. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:( Ő egy angyal, naggx hiba volt...


Azért nem félóráig ütöttem, meg nem annyira erősen, csqk efxszer, hogy lemenjen, de így nem szabad állatot nevelni :(

2019. jún. 17. 10:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyán elve volt mindig ez... Mindig így "tanította" őket.
2019. jún. 17. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Jól tetted. A légycsapó nem üt erőset, szóval nem fájt neki.


De az asztalra nem szabad felmenni (már csak miatta sem: mi van, ha talál rajta csokit, xilitet vagy hasonló cicamérget?) és ezt sajnos elijesztéssel kell megtanítani, mert még a jó cicák is opportunisták...

2019. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Á, ne aggódj, ők képesek felfogni, hogy a gazdi hülye, nem haragszanak érte. Max egy kicsit lesajnálnak :)
2019. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, a lényeg, hogy nem csinálod többet és amúgy szeretetben él a cicád. :) Ennyitől nem lesz lelki sérült. Én sosem csapok rájuk, ha már nagyon-nagyon rosszak akkor kicsit vizet rájuk cseppentek.
2019. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Jó hogy időben rájöttél, nem szabad bántani.

Ha szereted, ki is mutatod neki, jól gondozod, eteted akkor te is, ő is elfelejtitek.

2019. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Akkor ezután jó dolgokat csinálj vele, legyél kedves, szeretgesd, simogasd.

Talán a négyes válaszolónak, én nem hiszem, hogy feszt verni, meg zavargászni kéne a macskát, azért következetesen tanítva is lehet nevelni, nekem bevált. Ami káros lehet számára, azt nem szabad elérhető helyen hagyni. (pl. gyógyszer, nylonzacskó, gombostű, füldugó, hajgumi. stb.)

2019. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Én sose ütöttem a cicát semmivel, hanem mellé csaptam az asztalra.


Utána ugyanúgy nyolcasozott a lábam körül meg ugrott az ölembe, de az asztalról hamar leszokott.

2019. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, itt a gyiken mindenki üti-veri meg zavargássza a macskáját? Már megint újat mondtam a következetes neveléssel?

35% phh

2019. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!