Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a lakás...

Hogyan vegyem rá a lakás tulajt hogy lehessen macska?

Figyelt kérdés
Most fogok költözni a párommal, hosszútávra vesszük ki a lakást, és nem engedik hogy macska legyen, mert kapar...( a kutyát meg engedne, de azt nem szeretnénk) én pedig nagyon szeretnek egy cicát, mert a párom munkájából adódóan sokszor nem lesz éjszakánként otthon, nekem meg jól esne ilyenkor egy cica társasága és így hogy hosszútávra vesszük ki, (min 5 év) így meg rosszabb lenne, és nagyon el vagyok emiatt keseredve. Szoval ötletek?
2019. jún. 2. 10:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen macskát akarsz keress másik kiadó ingatlant. A tulaj hagy döntse már el akar e macskát ott vagy nem.
2019. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Leginkább a bútorokat félteném a macskától, a kárpitban szokták élesíteni a karmaikat. Bútorozott a lakás? Nem tudjátok megoldani, hogy a kanapé/fotel/ágy/kárpitozott szék stb. a sajátotok legyen? Akkor nem lesz kára a tulajnak. Vagy olyan lakást keressetek, ami bútorozatlan és ti viszitek a bútort, azaz a tiéteket kaparja szét, vagy ajánljátok fel a tulajnak, hogy amit a macska tönkretesz, azt a végén kicserélitek vadiújra. Van macskám, tudom, mire képesek. :-) Kis kártevők. :-) Nagyon rossz érzés, hogy a legtöbb lakásba nem engednek állatot, de jogos, mert mindenki félti a tulajdonát és nem akar anyagi kárt. Szerintem csak így lehet, olyat keress, ahol engedik, vagy a károk megtérítése (kaucióval akár), vagy saját bútorok.
2019. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, sajnos semmivel nem tudtuk rávenni a tulajt, hogy lehessen. Mondtuk neki, hogy rá fizetünk, meg foglaljuk szerződésbe, hogy vállaljuk a macska által okozott károkat, de sajnos így se, másik lakást meg nem szeretnénk keresni, mert nagyon szep és nagy ez, jó árban. Szoval macskatlan maradok :(
2019. jún. 3. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!