Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig kell etettni és...

Mennyi ideig kell etettni és hogyan gondozzuk tovább mire tanítsuk?

Figyelt kérdés
Van 3 kiscicánk az anyamacska meghalt és meg csak 1-1,5 hónap körüliek.Mikor kell tanítani őket már próbáljuk a nevüken szólítani egy ideje vsn amelyik megjegyzi van amelyik nem akarja.De a nem szabad szónak nem tudják a jelentését még vagy nem figyelnek nem tudom. Alom kell nekik? mert próbálnak ásni mikor a dolgukat akarják végezni bent tartjuk általában őket de már jól mennek. Mit adjunk a tej helyett olvastam minél hamarább lekell szoktatni őket a tejről de nem akarnak semmit enni tápot vízzel keverve sem. Meglehet nevelni eléggé hogy halgassanak a hívoszóra? Ezek lennének a kérdéseim.

2019. jún. 2. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Először is azt tudni kell, hogy a macska nem kutya. Tudni fogja a nevét és azt is tudja, hogy ha hívod, de ha nem akar akkor az életben nem fog odamenni. :)


Almostál mindenképp kell nekik és alom is, minél hamarabb! Minden macsek ösztönösem tudja hogy kell használni.


Tejet semmiképp ne, az megfosatja őket! Vagy vehetsz cicatápszert cumisüveggel az állatosban, vagy ha mindenáron tejet szeretnél adni, akkor laktózmenteset!


Ha szilárd táplálékot is szeretnél adni (lassan lehet már), akkor én inkább magas hústartalmú (azaz nem 4%-os, mint pl.a Whiskas) konzervet javasolnék vagy főtt húst (akár csirkemellet is) ledarálva.


A macska azt is pontosan tudja mit nem szabad, de a többségüket nem érdekli. :D

2019. jún. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy lassan el lehetne vinni őket dokihoz, hogy minden rendben van-e és lassan esedékes lenne egy oltás és féreghajtás is.
2019. jún. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!