Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád is ott keresi néha...

A te cicád is ott keresi néha a golyóját, ahol már biztosan nem lehet (mert éppen azelőtt gurította máshova)?

Figyelt kérdés

Szóval az történik, hogy begurul mondjuk az ajtó mögé. Kiszedi, elgurítja, majd visszamegy az ajtó mögé, és ugyanott keresi.


Az ilyen rövidtávú memóriazavarok általában jellemzőek rájuk? (Érdekes módon viszont napok múlva is emlékszik arra, hogy mondjuk a szekrény mögé ment be egy másik golyó.)


2019. márc. 6. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Az én cicám golyóját az állatorvos gurította máshova, de... igen, szokta nyalogatni a helyét.
2019. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remek, lecsaptad a labdát. Most, hogy már túlestünk rajta, várom az értelmes kommenteket is.
2019. márc. 6. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, ettől még nem beteg.
2019. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam arra, hogy beteg. Csak furcsa ez a kis közjáték, de feltételeztem, hogy általános.
2019. márc. 6. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutya csinálja ezt. A macskám inkább egy fűszál kötötte le, vagy egy falevél amit a szél fújt..
2019. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikus cica viselkedes, nekem sok cicam volt eletem soran es szinte majdnem mind ezt produkalta. Igen ugy tunt nekem is hogy memoriazavarosak vagy szimplan ilyen memoriaval rendelkeznek. Macska es kesz en ratudtam mas magyarazatot nem talaltam ra
2019. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám akkor csinálja ezt, ha a játék hevében véletlenül arrébb passzolja, és akkor a hangjára nem figyel fel, és arra keresi amerre ment eredetileg
2019. márc. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma meghozta az első egerét, felvitte az emeletre, és játszott vele... nekem kellett megfogni végül.

2019. márc. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!