Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska így házhoz szokik?

A macska így házhoz szokik?

Figyelt kérdés

Ma elsőnek mentem az osztálytársamhoz. Amikor majdnem hazaértünk (vagyis hozzá) előjön egy cica és felkiált az osztálytársam: "Henry! Merre kószáltál?"

Én néztem rá és mondta,hogy az ő cicája ;) rettentően aranyos volt. Bújt dorombolt. Megkérdeztem, hogy került hozzá?

És azt mondta,hogy a szülei nem engedtek macskát, de ő akkoris akart. Elment és szerzett. Pont minden oltása megvolt így tett rá nyakörvet megetette és el engedte. Majd később chip és ivartalanítás is megvolt.

És a szülei nem is tudják,hogy egy cicát gondoz! O-o


Kérdés: egy cica tényleg így ott marad ha etetik? Ilyen egyszerű "le kenyerezni?"


2019. márc. 4. 18:42
 1/1 anonim válasza:
Nem marad ott ha etetik, Hogy ott maradjon, ahoz kedvesen kell vele bánni. Simogatni, hívni magadhoz,hogy szokja meg az új otthonát és bátrabb legyen, ne féljen tőled, Ha már nagy macska, ott marad ha etetik.
2019. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!