Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez egy betegség lehet a cicánál?

Ez egy betegség lehet a cicánál?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányról van szó, nincs semmi tünet, annyi, hogy a hátán található pár pici "folt", ami olyan mint egy seb, olyan kinézetre és tapintásra, mintha bevarrasodott volna a seb, máshogy nem nagyon tudom leírni. Nem fáj neki, nem hullik a szőre. Hónapokkal ezelőtt vettem észre, de azóta se múlt el, ezért keltette fel az érdeklődésemet. Egyszerűen nem tudom mi lehet ez, de mivel nincs baja a macskának, nem vittem el orvoshoz. El kéne vigyem, vagy van ötlete valakinek, hogy mi lehet ez? és miért nem múlik el

2019. febr. 11. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bolha, bőratka vagy egyéb bőrbetegség. Érdemes lenne megnézetni dokival, ha ennyire nem gyógyul.
2019. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg orvossal, az a biztos.
2019. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Betadinnal kezelni. Enyémnek is volt egy általad leírt foltja, a dokink megnézte és ő javasolta.(nem mindig tudják megállapítani, mi az) Rendbe is jött.
2019. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tályog is lehet. Talán allergiás valamire.

Ha nincs baja ettől látszólag, akkor szerintem ráér akkor megmutatni az orvosnak, amikor legközelebb mennétek valamiért.

Ha kinti macska, akkor lehet verekedés nyoma is.

2019. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondja, kandúr okozhatta, mikor megpróbálkozott vele, de hogy ugye nem az, hogy nem múlik el, hanem újra megsebzi. Kitudja.
2019. febr. 19. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!