Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni hogy az...

Mit lehet tenni hogy az ősszel született kismacskák életbenmaradjanak?

Figyelt kérdés
Többször is születtek kismacskák a mamáméknál de az ősziek mindig elpusztultak. Mit lehet tenni ez ellen?

2018. nov. 1. 17:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

#18 Köszönöm, hogy leírtad, mit gondolok erről, legalább már nekem nem kell.


Minden szava igaz, kérdező, te pedig sajnos nagyon sötét és felelőtlen vagy állattartás terén. Kicsit tájékozódni kéne, mielőtt szenvedést okozol ennyi állatnak.

Legyek én a barbár, de én inkább "megcsonkítok" (értsd: megváltok) egy macskát az ivartalanítással, mintsemhogy 100+ másiknak szenvedést, pusztulást okozzak a szaporítással.

De neked érdekes felfogásod van, az biztos.

2018. nov. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.


Inkább szüljön évente többször, megterhelve a szervezetét, majd pusztuljon el idő előtt, valami jópofa betegség által, minthogy eltávolíts egy - most már teljesen felesleges, hisz hemzsegnek a kiscicáktól a menhelyek - szervet.


Amúgy ne gondold, hogy minden odaadott kiscicának aranyélete van. Fogadjunk, hogy legalább a felét megunták és kidobták.

2018. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!