Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskával?

Mit tegyek a macskával?

Figyelt kérdés

Vigyázok egy pár kétéves éves kislányára, ahol van egy benti macska is. Na ez a macska amint meglát felémkap, fújtat rám, fölborzolja a szőrét és akár hova megyek jön utánam, mintha kergetne (volt hogy gyorsabban mentem, és rohant utánam). A gazdája azt mondta, hogy csak játszani akart velem, de engem marhára megijesztett. Minden kis rezdülésemre figyel, ha csak hangosabban veszem a levegőt, már ott van, illetve felém kapja a fejét.

Mit lehet tenni? (a család tagok elől elrohan sokszor).



2018. jún. 27. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy amúgy én tökre szeretem a macskákat, otthon is van, illetve a szomszédságában is, akiket rendszeresen segítek etetni is.
2018. jún. 27. 15:07
 2/5 anonim válasza:
Legyen nálad spriccelő, ez a kis műanyag virág spriccelő és ha jön feléd, spricceld le vízzel. Macskánál ez nagyon hatásos tud lenni :)
2018. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg elnyerni a bizalmát pár finom falattal vagy valami játékkal.
2018. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a spriccelőre szavazok a felső két opció közül, az legalább vicces is.
2018. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lespriccelés nem gondolom hogy megoldaná a dolgot, még jobban fog rád haragudni miatta.

Én inkább vinnék neki valami nagyon finom dolgot,apróságot, akár naponta többször adnék belőle neki.Ha látja hogy szereted, egy idő után másképp reagál.

Az hogy rohan utánad, meg figyel, az miért baj? Játszani akar veled, barátkozni, de te nem veszel róla tudomást, így a saját eszközeivel próbálkozik közel kerülni hozzád.

Legyél vele kedvesebb.

Amúgy furcsa, mert azt írod magadról értesz a macskákhoz.Hát nem úgy látszik.

2018. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!