Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A környék macskái átjárnak az...

A környék macskái átjárnak az udvarunkon és a frissen ültetett és locsolt virágaimon hűsölnek esténként. Így a virágaim nagyon gyorsan kipusztultak. A kis hegyes pálcikákat a virágok közt ügyesen kikerülik. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
A hűsöléstől nem pusztul ki a virág. Hagyd őket békén!
2018. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát legjobban egy nagyobb, esetleg közepes testű házőrző kutya tartaná távol őket. Még kipróbálhatod az ultrahangos állatriasztó telepítését.
2018. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

sajna egy kutya is tönkretenné a virágaidat, főleg, ha nem foglalkozol vele napi pár órát.

de lehet kapni sprayt vagy ultrahangos cuccot ez ellen.

2018. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
A villanypásztor is megoldás... :)
2018. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Keress valami árnyékosabb helyet, ami alkalmas lehet még számukra hűsölésre, és azt is locsold úgy, ahogy a virágaidat. Talán átszoknak oda. A virágaid közé tegyél nagyobb köveket, hogy ne legyen sima a terep.

Az én macskáim a bokrok alatt szeretnek heverészni, estefelé a korábban lelocsolt betont is kedvelik. A kő virágtartóba is befeküdtek addig, amíg nem tettem bele a kifeküdt helyre 1-2 kis virágcserepet.

2018. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

ültess kaktuszt oda :D


amúgy a cicák szebbek mint bármely virág, én inkább örülnék neki a helyedben...

2018. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Mozgásérzékelös locsolorendszer :)
2018. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Faszán ingyért trágyázzák és még vinnyogsz? Perkálj nekik.
2018. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy de, a virágaim sorra kipusztulnak. Valahogy nem bírják az órákig tartó fekvést rajtuk...
2018. máj. 13. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Most nyilván le leszek szólva, de biztos, hogy azt nem bírják, hogy a macskák fekszenek rajtuk? Mert bár nem tudom a négyzetméter/macska arányt, de a virágok olyan dolgok, hogy eléggé jól bírják hogyha fekszik este rajtuk valami (pár óráig), ha ettől nem törnek el.. A nappali fekvés rosszabb lenne.

Itt a saját macskák fekszenek esténként a virágokon, és nem árt nekik.

2018. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!