Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 honapja kapott 3 honapig...

2 honapja kapott 3 honapig hato fereghajtot a macskam, megis ferges?

Figyelt kérdés
Tablettasat. Kaphat ujat?

2018. ápr. 2. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha férges igen, de csak akkor ha biztos az.
2018. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a gyógyszer neve?
2018. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert x ideig ható kullancs- vagy bolhaírtóról tudok, de féreghajtóról nem, szerintem nincs ilyen.
2018. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez történt velünk is, de ott már közelebb volt a 3 hónap. Én adtam neki gondolkodás nélkül, ha férges, akkor kell. 2 hónap után adni kétlem, hogy probléma lenne, ha a 3 lenne a normális, viszont a féreg neki se, nekem se jó.

Ez egy totál laikus vélemény, persze. De nekem logikus, hogy nem hagyom férgesen s tuti nem lenne jó neki túlzott adag, de ez nem olyan komoly gyakoriságnövelés s nem is ok nélkül van...

2018. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom. :)

A masik gondom: ha kajaba teszem neki, nem eszi meg, meg erzi a szagat es ott hagyja.

Az allatorvos egyszer megmutatta, hogyan kell szajon at beadni neki, csipesszel. De nem merem megcsinalni.. felek hogy megfullad. :( vagy nem tudom. Erre valami tipp?:(

2018. ápr. 3. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd a szájába fogdd be a száját és az orrát és várd meg míg lenyeli. De probálkozhatsz kolbászba vagy más finomabb kajába rakni az enyém így egyből lenyeli még csak meg sem rágja.
2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nevét meg tudod kérlek írni?
2018. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom fejbol, ma fognak nekem venni.
2018. ápr. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!