Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ettől a 'játéktól' lehet baja...

Ettől a 'játéktól' lehet baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy felnőtt macskám aki már kiskora óta utál járszani a bolti macskajátékokkal. Csak két dolog érdekli;

-az árnyék

-és a műanyag befogó/lezáró cucc a toast kenyér végén

az utóbbival az a problémám hogy elég picike és félek hogy lenyeli és megfullad tőle. Viszont örülök annak hogy végre játszik vmivel mert az alváson kívűl kb csak a kaja érdekli. Egyébként néha a szájába veszi és rágcsálja. Szerintetek elvegyem tőle?! Válaszokat előre is köszönöm!


Ui.: bocsi hogy hülye és hosszú kérdés de nekem fontos!!!!!



2018. márc. 21. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy ne add oda neki. Az a lezáró nem csak műanyag, belül hegyes fémből van. Ha csak egy darabkát lenyel belőle, már végzetes lehet. SEMMIKÉPP ne engedd.

Ha nem játszik, akkor nem játszik, ez van. Sok macska nem játszik egyáltalán, ebből nem kell problémát csinálni.

2018. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek is szeretik, bár ők nem rágcsálják, csak dobálják. Én felügyelet mellett picit szoktam nekik engedni, de én is elveszem pár perc után, mert félek, hogy valahogy mégis lenyelik.
2018. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A lezárót már írták.

De ha érdekli az árnyék, akkor próbálkozhatnál egy tükörrel, a falra vetített, mozgó fénykörtől a 14 éves macskám szó szerint falra mászik, illetve a lézerfénnyel.

Ezeknek nagyon kevés macska áll ellen.

2018. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!