Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan rendeljek a macskámnak...

Honnan rendeljek a macskámnak tápot?

Figyelt kérdés
A gond, hogy allergiás, tehát gabona és csirke mentesnek kellene lennie, és ha lehet ne legyen drágább mint a saját havi kosztpénzem...Hol találok ilyet online, tud valaki segíteni?
2018. jan. 3. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Peti Simó, abc zoom, petnet,zooplusról. Ezeket az oldalak ismerem meg a ferssnapf a Peti Simó direkt tápos. Én is onnan rendelek csak a kutyámnak én a macskának a purinát adom mást nem is eszik meg imádja
2018. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Fressnapf .
2018. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Petissimo elirja a tab
2018. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Milyen macskatápra gondolsz? A szárazra?

Az én macskám is allergiás valamelyik gabonára. Múltkor vásároltam (ha jól emlékszem a Tesco-ban) egy egész kosárnyi valami sima tápot, mert annak a hátulján nem volt feltüntetve az összetevőknél semmilyen gabona. Amúgy általában sima nyers húst szokott kapni, pl. veszek egy egész kacsát, és a cullangot és oda adom neki több étkezésre.

2018. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban szárazra gondoltam, de jöhet szaftos is. Csak ne legyen benne csirke meg gabona.
2018. jan. 3. 20:28
 6/8 Maxitabi ***** válasza:
56%

Sajnos a gabonamentes és csirkementes tápok a legdrágábbak között vannak....

Gabona és csirkementes száraz:acana regionals pacifica, orijen 6 fish, acana regionals grasslands (kacsa,pulyka), acana regionals ranchlands, Mac's Monoprotein nyúl, Mac's Adult lazac és pisztráng, Wildcat: Andhra,Bhadra,Cheetah,Rani;

Applaws tengeri hal és lazac,Feringa kacsa,Feringa hal,Granatapet Delicatessen kacsa,Granatapet D rák,Granatapet lazac,Granatapet marha-garnéla,Leonardo lazac,Taste of the Wilde Canyon River feline,Natural and Delicious hal és narancs,

A Fressnapfos Reol Nature-be talán van csirkementes,SELECT GOLD Sterilised Adult Fisch & Kartoffel.....

Árban elérhetőbb: Brit care: Cocco I'm Gourmand,Lilly I1m Sensitive,

nedves:Grau, Feringa, Garanatapet,Leonardo,Mac's,Porta 21,Terra Felis,Animonda,Brit care stb jók,azokból lehet válogatni,ha az összetételt megnézed.

A legrészletesebb leírás a zooplus.hu van,de lehet, hogy máshol olcsóbban kapni,vagy más tápok vannak.

2018. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Real Nature Freshwater csirke- és gabonamentes is.
2018. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Petissimo, itt gyógytápok is elég nagy választékban vannak, viszont előtte nem árt konzultálni egy dokival, hogy tényleg a legmegfelelőbb eledelt válaszd. :) Én ezzel az áruházzal nagyon meg vagyok elégedve, gyors a szállítás és sokszor vannak kedvezmények.
2018. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!