Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak gelesztás a...

A macskámnak gelesztás a kakája. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen kell kérni az állatorvostól féreghajtót. Ő majd elmondja, hogy milyen adagban kell beadni és mikor kell ismételni. Ti is menjetek el a háziorvoshoz, mert simán elkaphattátok ti is. Ha mindenki meggyógyult, akkor minden háziállat 3 havonta kell, hogy kapjon féreghajtót.
2017. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed orvoshoz,vagy legalább veszel neki féreghajtót. Nem nagy összeg,párszáz forint. Tudnod kell hozzá,hogy hány kg. a macska. A tiéd nagyon férges ha már látszik a kakájában,ezért ismételni kell 7-10 nap múlva a féreghajtást. Általánosságban pedig 3 havonta kell féreghajtani a cicákat.
2017. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. És beadni hogyan kell neki? Mert eddig semmilyen tablettát nem tudtam beadni a macskámnak. Próbáltam már összetörve májkrémbe tenni, de úgy se ette meg.
2017. dec. 23. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshogy nem megy, tördeljétek morzsásra és egy kis vízzel együtt szívjátok fel egy fecskendőbe, majd toljátok be a szájába. Nekünk is ilyen az egyik macska, csak így nyeli le.
2017. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm. Megpróbálom ahogyan írtad.
2017. dec. 23. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet féreghajtó pasztát is kapni, azt könnyebb belenyomni a szájába, és ha már egyszer benne van, nem tudja kiköpni. De a porrá törős módszer is jó.
2017. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan cicám, akinek csak az állatorvos tudta beadni (neki sem mindig sikerült elsőre :) ), így 3 havonta vittük hozzá.
2017. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!