Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy ennyiszer van...

Normális hogy ennyiszer van nagy dolog az alomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még friss macsekos gazdi vagyok, egy hete van az otthonunkban egy brit kék rövidszőrű cicus, aki 16 hetes jelenleg.

Első napokban hasmenése volt, gondoltuk, hogy a tápváltás miatt. Azóta vettünk neki Royal Canin Kitten tápot, ezt ajánlották. Már nincs hasmenése, szilárd széklete van, de napi 6-7*... Az alom egy nap alatt totálisan tele van, ha nem cserélnénk ki teljesen, akkor tocsogna, tehát két naponta egy zacskó közel 3000 Ft os alom elfogy. Ez normális??? Tejet nem kap, csak vizet, tehát attól nem lehet.

Kérlek segítsetek, hogy normális eset, vagy orvoshoz forduljunk?

Köszönöm szépen előre is


2017. dec. 10. 07:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😓

60.000 Ft volt a macsek, és semmit sem kaptunk hozzá. Gyanúsnak kellett volna lennie tudom, de férjem meg akart lepni bennünket, így nem is foglalkozott akkor ezzel a dologgal, elhitte nekik, hogy oltott. (oltási anyag nevét kaptuk meg) ennyi

2017. dec. 10. 12:41
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szapis a cica akkor, jól kiszúrtak veletek. :( Mindenképpen mondjátok a dokinak hétfőn hogy csak úgy kaptátok minden oltás és féreghajtási dokumentum nélkül hogy neki tudjon állni a programjának, plusz hogy ilyen kaki gondotok van.
2017. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez szép igen, akkor valószínűleg az egész oltás sorozatot, illetve programot fizethetjük ki, ha nem akarunk beteg állatot a lakásban. Legszívesebben felkeresném az előző "tulajt", csak hát sokat nem érnék vele, gondolom megvan az előre megtervezett mosakodási szokása.
2017. dec. 10. 12:53
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám ezt annyiban, az állatorvos után mindenképpen megkeresném a "tenyésztőt". És ha nem tud érdemi választ adni, bejelenteném őt a NAV-nál és feljelenteném a rendőrségen - nem azért, hogy bosszút álljak, hanem azért, hogy mások ne járjanak így.
2017. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Elméletileg meglesz az oltási könyv... Erre már kíváncsiak vagyunk mi is.
2017. dec. 10. 16:22
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy meglesz a könyv? Utólag azért azt nem szokták kiállítani, hisz a beadott oltások és féregtelenítések matricáit akkor szokták helyben beragasztani. Sanszos hogy hamisít egyet.
2017. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Honnan hoztátok a cicát? Ha külföldről akkor is kell lennie oltási könyvnek,de útlevelet kellett volna csináltatnia az eladónak(ebben is szerepelnek az oltások és a féregtelenítések) különben át sem lehet hozni a határon. Sajnálom,hogy így jártatok,holnap mindenképpen látogassátok meg a dokit.
2017. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem külföldről hoztuk, csak állítólagosan külföldre hordták oltásra, amit már nem hiszek el... Én is ettől félek, hogy hamisít, erre hogy fogunk vajon rá jönni?🤔
2017. dec. 10. 19:53
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tuti kamu. Senki sem hord külföldre oltatni egy macskát. Nyugatra nem éri meg(és akkor is kell útlevèl) keleten pedig tuti nem engednek át papírok nélkül egy macskát,főleg most amikor az embereket is szigorúbban ellenőrzik. Ha meglesz az oltási könyv(amit nem hiszek) akkor abban szerepelnie kell az orvos pecsétjének,az oltások matricái is be vannak ragasztva a könyvbe. Maximum azt tudod lecsekkolni,hogy létezik-e az orvos. Ha igen én keresnék egy olyan embert aki beszéli az adott nyelvet,és odatelefonálnék,hogy szerepel-e a rendszerben a macska.
2017. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Olaszországba elvileg... Nekem is humbuknak tűnik, persze sajnos csak utólag.😣

Mit tudok tenni ellene egyébként? Köteles vissza adni a pénzt, vissza venni a cicát, vagy feleslegesen is háborgok?!

2017. dec. 10. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!