Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 400 grammos konzerv (Premiere)...

400 grammos konzerv (Premiere) kibír 4 napot, ha hűtőben tárolom?

Figyelt kérdés
Műanyag dobozban tárolom a hűtőben, a 4. napon sem lesz semmi baja? Megeheti azt a macskám, ha megmikrózva odaadom neki?
2017. okt. 24. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem négy nap az sok. Mikrózva? Azért mert hideg?

Szóval a négy nap sok. Nem olyan fantasztikusak ezek a kaják sem, hogy kibírják. A macskák amúgy frissen szeretnek mindent inkább, tehát szerintem már a harmadik napon húzni fogja az orrát.

Én kisebb kiszerelésű konzervet vennék a helyedben, ha csak egy macskád van. Tudom, hogy ez olcsóbb, de nem fogja így megérni.

2017. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlik meg annyi idő alatt, ha hűtőben van. Viszont ha finnyás a macska, akkor lehet, hogy pár nap után már nem eszi meg, mert nem olyan intenzív már az íze.
2017. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megeszi a macska, nincs vele semmi baja, csak arra lennék kíváncsi, hogy a kajának nem lesz a baja. És igen, azért szoktam langyosra mikrózni, hogy a hideg kajától ne legyen baja a macseknek.
2017. okt. 25. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megeszi, add neki nyugodtan. Annyira éles a szaglásuk, hogy nem enné meg, ha "szaga" van. Enyémek sajnos a 2. nap este már nem eszik meg :(
2017. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:

Én nem melegíteném benne, hanem meleg vízzel egy picit higítanám, v csak hamarabb kivenném. Mintha olyat olvastam volna, hogy a vitaminoknak és az életfontosságú taurinnak nem tenne jót a mikrós melegítés..

Amúgy olyan finnyásak, h sokszor a 2. napos kaját nem eszik meg...

2017. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!