Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb konzerv? Melyike...

Melyik a jobb konzerv? Melyiket vegyem? Premiere Best Meat vagy Real Nature?

Figyelt kérdés

A kutyámnak heti 2konzervet szoktam venni

Eddig sima bolti konzervet kapott de néztem és nem tetszett az összetétele, aztán a Fressnaphban láttam, hogy van már magasabb hústartalmú is. Ezt a ketttőt találtam a real picit drágább de összetételben nem sok különbséget láttam. Jó a premiere is akkor? (amúgy mint írtam heti 2 konzervet kap, ezt kis adagokban keverema tápjához, hétvégén még kap a hús feldolgozásból maradt husit főve, vagy húslevesből maradt főtt husit, csontot és zöldséget)


2012. aug. 2. 19:01
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 1 konzerv 800 g és 4-5 napot bír ki akonzerv táppal keverve(hétvégén meg amit leírtam azt kapja)
2012. aug. 2. 19:03
 2/8 A kérdező kommentje:
mármint a2 konzerv bír ki kb 4-5 napot
2012. aug. 2. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek konzerv? Jó minőségű száraztáp kell, akkor nincs szüksége másra. Max, jutalomfalat, de az meg lehet virsli, sajt...
2012. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VBeata81 ***** válasza:
A kettő kb. egyforma, azt hiszem, de én Premieret még nem vettem, Real Nature-t eszik a kutyám. Persze a konzerv nem feltétlenül szükséges a táp mellé, de miért ne adhatnál, de számold bele a kajaadagba, tehát a táp mennyiségét csökkentsd.
2012. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pont ez baj 1. válaszoló!hogy nem kap premium tápot hanem csak vmi olcsót vesz neki apukám az állatkereskedésből vásárolja. Márkáját sem tudom mi.(Sajnos elég szűkösen állunk anyagilag)mi csak olcsó ételeket eszünk.. Ezért szoktam én venni neki heti 2 konzervet(ilyen jobb fajtát)plusz ugye a 7végi vacsijai érnek mé valamit amugy a kutya nem túl érzékeny szerencsére az ételre, még soha nem volt beteg, és majd ki csattan:) (labrador és golden retri keverék)
2012. aug. 2. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne utánaszámolni, hogy mennyiből jön ki a kevésbé jó minőségű táp + a jobb fajta konzerv.

Volt már itt olyan, aki azt hitte mennyit spórol a taktikájával, és kiderült, hogy egy jó középkategóriás tápot tud ugyanannyi pénzből rendelni webshopból.

2012. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos utána lett már számolva..és sokkal több a táp:(
2012. aug. 2. 21:51
 8/8 A kérdező kommentje:
plusz van még 1 lovam amit teljesen nekem kell fenntartanom és tényleg semmi pénzem nem marad szinte
2012. aug. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!