Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicánknak?

Mi baja a cicánknak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy hete, hogy hozzánk került egy júniusban született kiscica. Royal Canin Kitten tápot adok neki.Ma reggel 2 x hányt és ment a hasa.Rohantunk vele az orvoshoz. Azt mondta, szerinte gyomorrontás. Tegnap késő este a párom adott neki kb. fél szelet sült párizsit.Az orvostól kapott injekciót.Antibiotikumot, stb.Láza a nem volt.Itthon jó lett a kedve, még játszott is.De dél óta szinte csak alszik,kedvetlen. Főtt rizst és csirkemellet kell neki adni, plusz a vizébe fél Normaflort.Azóta nem hányt, hasa ment 2 x.Eszik-iszik keveset.Úgy félek, hogy parvo! Tapasztalatok, tanácsok?

Reggel kell visszavinni az orvoshoz.


2017. szept. 20. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta az orvos, mi baja. Ha az a kérdésed, miért, akkor a válasz: jó eséllyel a párizsi lesz a ludas, még nagyobbnak se, ha tápon nőtt fel, kicsinek még kevésbé adunk olajban sült bármit, pontosan amiatt, mert rosszul lehet tőle. Pár nap alatt kiheveri, ti meg remélhetőleg megtanultátok, hogy macskának a macskakaja való, embernek az emberkaja.

Kinti macskáknál nyilván más a helyzet, azok megfogják maguknak a kaja egy részét, nekik edzettebb az emésztőrendszerük, de azoknál is kétszer, ha nem háromszor gondolja meg az ember.

2017. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Bevallom, nagyon aggódom!

Nagyon megszereztük a cicát, főleg a gyerekek.

Évekkel ezelőtt volt egy pici kutyám, parvoban ment el...Sajnos úgy adta el nekem a "tenyésztő". Teljesen tudatlan voltam, azt sem tudtam, hogy létezik ilyen betegség. Még nem láttam olyan fokú szenvedést... :( Ezért félek nagyon :(

Úgy tűnik jobban van a cicus, alig várom, hogy vihessem 9-kor az orvoshoz :)

2017. szept. 21. 06:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!