Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák pároznak a saját...

A macskák pároznak a saját szüleikkel?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés, csak kíváncsiságból.Mert van macskám most születtek kölykei és adatunk neki olyan oltást, hogy ne legyen vemhes és egy fiú cicát megtartunk, de azt is lehet hogy ivartalanítjuk.............Csak érdekel ha esetleg ezeket nem tenném lennének egymástól még kiscicáik...?!(ha igen)Azok mutánsok lennének?
2010. máj. 24. 16:49
 1/9 anonim válasza:
88%
igen, több állatnál is előfordul nem csak a macskáknál :D
2010. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesznek mutánsok. A macska nem ember.
2010. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen az állatoknál ez nem számít!Ők nem emberek!
2010. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, pároznának egymással, mert az állatok nem tartják egymást anya-fiúnak, hanem csak állatnak. Őket az ösztönök hajtják, nem éreznek olyan kötődést. Én legalábbis így tudom.

Amúgy sokszor azért van, hogy pl a kutyák (vagy macskák is) beltenyésztettek. A szomszédunkban is mindig megtartják a friss macska szaporulatot, és elég betegesen néznek ki, mivel mindenki szaporodott mindenkivel. Elég sok nyomorult macska van közöttük...

2010. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalaníttasd őket!

Az injekció nem megoldás hosszú távon,hormonkészítmény,nem egészséges.

Amúgy sem kell kismacska,százával,ezrével születnek,és senkinek nem kellenek.Zömük utcán végzi.

Biztos,hogy hozzá kell járulnotok a számukhoz?

A kandúrt azért is jobb ivartalanítani,hogy ne csavarogjon és spricceljen össze mindent.

2010. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen pározhaznak egymással és az nekik nem jó! Nagy esélyjel betegek lesznek!

A szur nem jó, mert hormon és beteg lehet tőle a macska, nem olyan modern mint az emberi fogamzásgátló. Inkább az ivartalanítás.

2010. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen pározhatnak, de a kölykök nem mutánsok lesznek,a mutáns az nem ezt jelenti. Ez a beltenyészet,ami növeli fejlődési rendellenességek kockázatát.
2010. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

most miért lenne mutáns?? xDD

am jah szoktak pározni..

2010. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ilyen hamar válaszoltatok.

16:58=Oké akkor lehet nem oltás lesz egyébként tudom hogy nem nagyon kellenek kiscicák,nem is szeretnénk őket, csak ő az első macskám és becsúszott.....Szerencsére a mostani kiscicáknak szerető gazdikat találtunk,de szerintem a következőnek már nem fogunk.

2010. máj. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!