Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üvegszálas szúnyoghálót nem...

Üvegszálas szúnyoghálót nem tud széttépni egy felbőszültebb macska, aki egy másikat akar megtámadni, ugye? Vagy inkább a fémszálas a jobb?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2017. júl. 24. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kívülre nem szoktak felszívódó varratot tenni valamiért, ... talán gyengébb?

Ha valaha műtöttek, akkor tudod, hogy a varrat, ahogy gyógyul a seb, viszket, szúr.

Ha ő kitépkedi magából - és úgy tűnik azon ügyködik - akkor gyengíti a heget és felülfertőződhet a sebe.

Tudom, hogy baromi kevés az idő, de kellene valami barátnő, vagy jólelkű ismerős, akihez odaadhatnád míg nem vagy itthon.

2017. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom az országban merre élsz, de kellene azért érdeklődni a panzió árakról ...
2017. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Aham, igen, utána nézek, mik vannak itt. Bp.-től lakom amúgy 30km-re kb., szóval Pest sem rossz.
2017. júl. 24. 22:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Anyukám egyébként itthon van, aki eddig is etette, ha én nem tudtam. De ő sajnos nincsen annyira oda a cicákért, így ha gond van, hát, nem tudom.. dokit végül is tud hívni innen, ahol lakunk.
2017. júl. 24. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!