Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy kérdésem van. Egyik nap...

Nagy kérdésem van. Egyik nap hazaérve azt lattam, hogy a kis szerelmem imbolyog gorben tartja a hátát és alig tud jarni. Vegigtapogattam sehol semmi és nem is jelez, hogy fájna neki. Mi lehet a baj? Ugyanúgy játszik, pörög fájdalma semmi

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kis szerelmed megérdemli, hogy megnézesd egy dokival, a görbe hát imbolygás nem hangzik jól
2017. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már elmúlt sőt sokkal jobb is az állapota,amint beléptem az akkori pár perc volt se törés se semmi.sot már szépen javul.arra gondoltam bevett egy szekrenyt
2017. márc. 30. 19:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Sőt már sokkal jobb,csak picit jár még furcsán.csak szeretném kizárni a belső gondokat,mivel nem tudom most orvoshoz vinni,a héten nem rendel a dokija
2017. márc. 30. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő krvára nem a kis szerelmed, bazzz ilyen lenne, mennék másik orvoshoz.
2017. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ilia49 válasza:
100%
Milyen orvos az, aki csak elvétve rendel? Keress másikat! Minden sarkon találsz állatorvosi rendelőt. Én nem kísérleteznék a "kis szerelmemmel"...
2017. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szapulason kívül semmi értelmes ötletek akkor minek kommentelem.nem egy link szar gazdi vagyok,hétfőre van bejegyezve műtétre is.addig gondoltam kihúzzuk hacssk leesett valahonnan,mivel semmi jele hogy baja lenne
2017. márc. 30. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egészségi problémája van és imbolyog, azt kell alaposan megnézetni miért, mert ha mütétre akarod vinni és nem teljesen egészséges, nagy rizikó a mütét, kérdés, kibirja-e. Alapos állatorvos mütét előtt kivizsgálja a cicát, milyen állapotban van. Nehogy ne ébredjen fel!!
ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!