Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 éves csak benti cicát ki...

4 éves csak benti cicát ki lehet tenni az udvarra?

Figyelt kérdés

4 éves panelcicánk van, nem kijárós. Sajnos meg kell váljunk tőle, mert úgy tűnik, a kislányom (2 hós) allergiás rá... mikor itthon vagyunk folyik az orra, ha a macska a közelben van, a könnye is... ha a szüleimnél töltünk hosszabb időt, enyhülnek a tünetek, a háziorvos erre gyanakszik.

Még ki kell vizsgálni, de ha bebizonyosodik, csak szüleimhez tudom vinni, ott viszont csak a kazánházba mehetne be, illetve kinti cica lenne... náluk is van kutya, igaz kölyök még, de a szomszédé több macskát szétszedett... nincs más, akinek oda tudnám ajándékozni...

még reménykedem, hogy nem a cica a tettes, de ha mégis, mennyi esélye van 'túlélni' kint?


2016. nov. 8. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2016. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
itthon van még, külzárva, amennyire lehet :( nem tudom, mi lesz, ha elkezd kúszni-mászni a baba :'( nem tudom hova rakni :S
2016. nov. 22. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!