Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 éves csak benti cicát ki...

4 éves csak benti cicát ki lehet tenni az udvarra?

Figyelt kérdés

4 éves panelcicánk van, nem kijárós. Sajnos meg kell váljunk tőle, mert úgy tűnik, a kislányom (2 hós) allergiás rá... mikor itthon vagyunk folyik az orra, ha a macska a közelben van, a könnye is... ha a szüleimnél töltünk hosszabb időt, enyhülnek a tünetek, a háziorvos erre gyanakszik.

Még ki kell vizsgálni, de ha bebizonyosodik, csak szüleimhez tudom vinni, ott viszont csak a kazánházba mehetne be, illetve kinti cica lenne... náluk is van kutya, igaz kölyök még, de a szomszédé több macskát szétszedett... nincs más, akinek oda tudnám ajándékozni...

még reménykedem, hogy nem a cica a tettes, de ha mégis, mennyi esélye van 'túlélni' kint?


2016. nov. 8. 20:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nm hisszem:((( 4ev sok ido:( ...es depressziós is lenne a hianyotoktol:(( tapasztaltam:((( sajnaa
2016. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
neeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!
2016. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld meg első körben meghirdetni,facebook csoportba betenni,elajándékozni szintén panellakóknak.Egy nyugdíjas néninek,házaspárnak remek társaság lenne
2016. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ötlet sok sebből vérzik... Még ha kinti-benti lenne és bent ülhetne a fotelben és foglalkoznának vele, de itt az emberrel levő szociális élete is elvész, idegen hely, hideg, minden szokatlan, kutyaveszély... Brutális.

A túlélés egy dolog, de sokk lenne neki, az biztos.

2016. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs a közeletekben egy menhely? Ott biztos örökbe tudnák adni benti cicának.:)
2016. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de, de televan, és oda nem adom be... akkor inkább tartom itthon a konyhába zárva ... meg igazán nem szívesen adnám idegennek :( nagyon a szívemhez nőtt :(
2016. nov. 8. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem megoldás,hogy kizárod a konyhába.A kislányod fél év múlva csúszni-mászni fog.A cica szőrrel érintkezni fog.Én is azt mondom,hogy keressetek neki egy másik gazdit,ahol szoba cica lehet.
2016. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
persze, ismerőst továbbra is keresek, csak a menhelyre / telepra adás miatt írtam :)
2016. nov. 9. 08:43
 9/12 anonim ***** válasza:

annyira nem nőhetett a szívedhez,ha képes lennél kiba***szni a kertbe,ahol ráadásul agresszív kutya is van a szomszédban.. ha világ életében kinti cica lett volna is éles váltás lenne a költözés és gazdaváltás neki. de így meg főleg,hogy panelos volt eddig.

nincs amúgy valamilyen gyógymód a lányod allergiájára? valami ami enyhítené a tüneteket?

ha tényleg nincs más mód,akkor olyannak add oda a cicád,aki házban/panelban tartaná. és tudod,hogy megbízható.próbáld akár a facebookodon is keresni az embereket. hátha lesz valami volt osztálytárs/régi barátnő akinek oda tudnád adni. én egy vadidegeennek nem adnám oda. ugyanúgy a szüleidnek sem,ha kinti lenne. nem ehhez van szokva.

2016. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
bas-zki, te okos, azért KÉRDEZTEM!!!!!
2016. nov. 9. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!