Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fajta tiszta bengáli...

Egy fajta tiszta bengáli macska mennyibe kerül tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a macska, mert ahhoz képest, hogy milyen szép és nagy méretű, különleges, azt olvasom mindenhol, hogy házimacska természetű és könnyen barátkozik pl. kutyákkal.


Ha max. 100 ezer ft körűl mozog az ára, akkor érdmesnek tartom, hogy jobban a fajta után nézzek, csak sajnos mivel még nem tennék vásárlási ajánlatot és egyenlőre nem komolyak a szándékaim nem hiszem, hogy ha felhívnék egy tenyésztőt meg mondaná :/



2016. okt. 28. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miértne mondaná meg? Érdeklődni lehet, nem hiszem, hogy egy macska árát titkolnák a tenyésztők, ha nem árulják el, hogy várhatnák, hogy később komoly ajánlatot tegyél... Mondd, hogy erősen fontolgatod a vásárlást és nagyon tetszik a fajta.
2016. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen cica ára megbízható tenyésztőtől 180.e. forintól kezdődik. Kicsit még gyűjts hozzá.😊
2016. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt felejtsd el hogy házi macska természetűek. Állandóan dumálnak, mindenbe beleütik az orrukat, hiperaktívak. Ők nem az a sarokban ülő fajta. Szóval gyűjts is árban még hozzá, és inkább tenyésztőkkel beszélgess a jellemükről, vagy olyannak akinek van, NORMÁLIS helyről származó bengája.
2016. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan mondom hogy nem értem miért fizetnek egy macskáért százezreket egy haszonszőrös tenyésztőnek vagy bárkinek. Vannak gyönyörű szép intelligens és egészséges kedves házi macskák akik gazdira várnak. Több macskám van és úgy érzem jót tettem azzal hogy nem faj macskát vettem helyettük. Így megmentettem ezzel 4 macskát. Szerintem a tenyésztőknek kötelezően bele kellene dobniuk a busás összegből a mentési alapba.
2017. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én személy szerint őket ajánlanám.

Mindent leírnak, a cicusok árát, hogy milyen mintázatúak, temperamentumúak. Sokmindent megtalálhatsz az oldalon, s ha van még kérdésed, írj nekik s amint tudnak válaszolnak.

Én is tőlük szeretnék majd cicát venni, de egyenlőre munkahely miatt nincs elég időm. De ez majd persze változni fog.

2021. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!