Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent ha a cicám töfködi...

Mit jelent ha a cicám töfködi az orromat az orrával?

Figyelt kérdés

Mindig amikor felugrik hozzám az ágyra odajön a fejemhez és mintha puszit adna úgy nyomja az orrát az orromhoz.

Ez mit jelent?


2016. okt. 24. 17:25
 1/5 anonim válasza:
7%
párosodást akar szimulálni.ezzel éli ki magát csak vigyázz mert ha sokáig hagyod ezt akkor az örrüreg baktériumok megtelepszenek az orrodon és vérhast okoznak
2016. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészen kicsi korom óta "puszilgatom" a macskáimat!

Az ég világon semmi bajom nem volt soha.

Szerintem csak szeretetből az "puszit", én is így hívom.

Az én macskám nagyon pici korában lett leválasztva, és a szopizást nem hagyta el, a tenyerünket szokta szívni, mintha még tényleg mindig szopizna. Ő akkor kezd döfködni, amikor dorombolva odajön szopizás előtt. 4 éves a kis tüneményem!

23/N

2016. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így köszöni meg, hogy ott lehet. Az enyém is csinálja, mikor az ágyon alszik, vagy mikor simogatni kell őt, egyébként egy kis bunkó szokott lenni.
2016. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy üdvözlési forma a macskáknál. Csak odaköszönt neked.
2016. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszön, üdvözöl. Cicáknál ezt jelenti.
2016. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!