Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám vemhes és már az...

A macskám vemhes és már az 58-adik napjaban tart mikor fog elleni?

Figyelt kérdés
Nah szoval...van egy brit rövidszőru macskám es...meg nem fial...😒pedig mar a 58-napjaban tart...a viselkedese..hat nagyon sokat mosdik...sokat alszik,pihen....és amúgy ez az első vemhessége...szerintetek mifor fog elleni...mik a jelei??
2016. szept. 15. 07:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Mint tenyésztő, ezzel illene tisztában lenned. Sőt, ha szaporítasz, akkor is utána kellene nézned már fedeztetés előtt ezeknek az alap dolgoknak.

62-63 nap a vemhesség.

2016. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ömm...igen utána néztem de mindenhol mást írnak. Amúgy köszi a választ
2016. szept. 15. 08:34
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

[link]

Miért szaporítasz???!!!

2016. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hat..ömm nem így terveztem nem szeretem volna kimacsekokat de ha igy alakult........
2016. szept. 15. 09:45
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Ha így alakult, akkor 0 tudással és tapasztalattal hasznot húzol belőle. Világos. Az, hogy nem értesz hozzá és ezzel kárt teszel a vérvonalban, a genetikában az nem számít.


Egyébkènt változó, van olyan macska aki csak a 70.nap körül szül. Majd ha elkezd járkálni és keresni biztonságos helyet, akkor kezdd el figyelni, mert akkor már csak napok kérdèse.

Felkészültél arra, hogy mivel jár egy szülés? Ha komplikáció lép fel, kell hívni orvost, ha az anya nem szoptat, akkor neked kell tápszerrel utána etetni 3-4 óránként, este is. Az anya el fogja hurcolni a piciket ha nem zárod be valahova és ha otthagyja valahol akkor a pici meghal, mert ki fog hűlni. Nem ártana infralámpa, hogy folyamatosan melegen tartsd őket stb...

2016. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Jól sejtem hogy ez a véletlen nem fajtiszta kiscicákat fog eredményezni? Emberek ő nem tenyésztő csupán kilógott a cica vagy az idegen kandúr be és meglett a baj.

Na de nem ez a lényeg. Nem a napra pontosság a lényeg. Hanem a macska viselkedése. Fel fog tűnni. Amúgy szerintem a macska ilyen jellegű dolgait az dolgokon mindenütt ugyanúgy írják le.

2016. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
09:52-es...Ömm...az van hogy nem volt tervezve hogy kicicákat szeretnénk...de igy alakult...Es amugy szobacicus....es a viselkedese mar vagy 2-3 napja megváltozott mármint hogy olyan értelemben hogy nagyon sokat mosdik,nyalakszik...alszik,pihen meg nyuktalan...stb..meg ugye mar kartondobozt is kibeleltem neki hogx majd abba fialhason...es bele is fekszik....étvágya az van...nem tápal etetem..hanem alutasakos kajákat kap....Hat szereti a tejet🍼 is adok is neki persze csak kis menyisegben....😺...Amugy köszi a választ..👌👍
2016. szept. 15. 10:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Szóval nem akartál kismacskákat, mégsem ivartalaníttattál.

Oké.

Napra pontosan tudod, mikor hozta össze a kicsiket a cicád. Ergo tudtad, hogy vemhes lett, te nem akarsz macskákat, és még ekkor sem vitted ivartalanítani.

Megkérdezhetem miért?

Ja, és azt is, mit csinálsz a halom kiscicával???

2016. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ömm...igen elajandekoznám oket má lene is nekik gazdajuk...és miután meglesznek a kiscicák..azutan minél elobb ivartalanitatni fogom....😤🏃👈👍👌
2016. szept. 15. 15:15
 10/19 anonim válasza:
30%

Sziasztok.

Mar bocsi?! Hool ìrta a kèrdező , hogy tenyèsztő?! Nem mindenki keszult amugysem biologusnak...

:D

2016. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!