Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kb 6 hetes...

Találtam egy kb 6 hetes kiscicát, de nem eszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Adtam neki cicakonzervet de nem eszi csak nyalogatja,a víz sem érdekli különösebben.A felvizelt tejet sem issza (tudom hogy nem szabad tejet adni de nem volt más ötletem) mindenből csak nagyon picit eszik vagy iszik.Mit adjak neki?Nem sovány,játékos,elég félénk és lusta kiscica.

2016. szept. 4. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eddig szopott csak, és még idegen neki az étel. Az is lehet, hogy még 6 hetes sincs talán?

Normális, ha most még picit eszik, legyen előtte gyakran kaja. Tejet ne, mert ha hasmenése lesz tőle, hamar elpusztulhat.

Orvoshoz vidd el, mert féreghajtó, bolhairtó biztos, hogy kell neki!

2016. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran kell etetni egy ilyen kicsi cicát?
2016. szept. 4. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3 óránként
2016. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első körben vidd orvoshoz. Beteg is lehet.
2016. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 óránként kínáld meg és tiszta víz mindig legyen neki. Adhatsz neki: parizert, virslit apróra kockázva akkor tejtermékeket pl joghurtot kefirt turot de laktózmentes tejet is, sajtot és alutasakos cicaeledelt. Husleves lebe aztatott kiflit, aprora vagott fott husit pl.
2016. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"parizert, húslevesbe áztatott kiflit"... Jézusom, utolsó, honnan veszel ilyen hülyeségeket?! Ha nem értesz valamihez, inkább ne adj tanácsot benne.
2016. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Krumplifozeleket nagyon szeretik
2016. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen persze...hogyne..már megoldódott. Azért köszi a "hasznos" választ.
2016. szept. 18. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg a turo tortat
2016. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!