Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mióta vannak ezek a nagy...

Mióta vannak ezek a nagy melegek a cicám csak szárazeledelt hajlandó enni. (? )

Figyelt kérdés

Szárazeledelből Acanát eszik, konzervet pedig Aldis sajátmárkásat szökött kapni (a magasabb hústartalmú, 200 g-osat).


Próbáltam átszoktatni Animonda konzervre néhány hónappal ezelőtt, sajnos nem sikerült. Feladtam.


Néhány hete pedig csak száraztápot hajlandó enni. Lehet valami baja, hogy csak szárazat eszik?



2016. júl. 1. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
SZerintem nem lehet baja, ha azt kívánja most. Csak víz legyen neki mindig elérhető.
2016. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém se eszik mást, mióta az aldisat megkóstolta. Nem tudom mi lehet benne, de ha azt szereti, hát egye.
2016. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vizet kap bőven a száraz mellé ( saját pohara van a mosogató sarkán fenn a pulton) :)
2016. júl. 1. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A cicusnak elsősorban szárazat kell kapnia, rosszabb verzió, ha csak konzervet eszik. A mieink is Acanát és Hill'st kapnak vegyesen, az alutasakos nálam is kevésbé fogy minden nyáron, viszont a főtt husit ilyenkor is eszik. Esetleg ha főzöl, vagy valaki a családban, csípjetek le neki egy keveset a csirkehúsból, ha biztosan friss mehet nyersen is, ha nem, pár perc sima forró vízben, vagy mikróban és fejedelmi macskalakoma. :)

Én már nem merném elfelejteni, hogy a hentesnél rájuk is gondoljak plusz egy mellel vagy combbal, sztem szét is szednének :D

2016. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!