Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a cicám nem...

Mit tegyek ha a cicám nem hajlandó enni?

Figyelt kérdés

Felnőtt cica 2,5 éves, hasas.

A száraz tápból rágcsál néha pár szemet, mielőtt hasas lett volna azelőtt is keveset evett, de annyit amennyitől jól lakott mert vékony nemvolt.

Pár napja megint nem jó neki semmi.

Pedig már mindent elé tettem... nedves tápokat, virslit, szalámikat, császár szalonnát, májkrémet stb stb stb.. ami csak van a hűtőbe, de vagy csak megszagolja és otthagyja vagy bele eszik 1-2 falatot és szintén otthagyja.

Komolyan aggódom érte.


2016. febr. 18. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana látnia egy állatorvosnak.

Sok oka lehet, hogy nem eszik.

2016. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Lehet, hogy beteg, meg ha már vemhes, amúgy se árt neki, ha látja doki.
2016. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám,akit januárban fogadtam örökbe,akkor szintén nem volt hajlandó enni,az állatorvos adott neki stresszoldó szurit mert azt mondta érzékeny a cica.Lehet a vemhességet kicsit stresszesen éri meg a szerveze.Én is javaslom az állatorvost.
2016. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Okozhatja például fogfájás is. Sok más betegség is.

Állatorvossal vizsgáltasd ki.

2016. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!