Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány kg. a cicátok? Mit...

Hány kg. a cicátok? Mit eszik, hányszor egy nap? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

#cica/macska
2015. dec. 10. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

3,5 - 4kg körüli nőstény házimacska (bár apukája valamilyen félvér, az nem öröklődött). Kistermetű, úgyhogy ennyivel sem sovány, sőt.

Enni 2-3-szor kap. Általában konzervet, mert a száraz tápot nem eszi meg, néhány falat után otthagyja, akármilyet próbáltunk. Plusz ha olyan kaja van itthon, akkor megkapja a maradékot, néhány falat húst, finomabb falatokat. Napi néhány szem jutalomfalat is jár.

Plusz a szomszédtól is szeret kunyizni, ha főznek. Meg nagy vadász, bár szerencsére nem igen eszi meg a zsákmányt.

2015. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyik 4,3 kg (nőstény), a másik 5,7 kg (hím).

Befogadott utcai keverékek.

Naponta kétszer kapnak enni, konzervet és száraztápot vegyesen. Időnként nekik vett főtt húst is kapnak, de nem pluszban, hanem a konzerv helyett.

2015. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy "óriásira sikeredett"6.5 éves, nőstény házicicám van. 6.5-7 kg, de ha egy "normál méretű" házimacska áll mellette, nem csak szélességbe nagyobb nála, magasságba is jópár centivel. Napi kétszer kap enni, reggelire egy fél aludtasakos macskatáp (nem tescoo minőség) +egy kimért, kis adag száraz táp l, késő délután ugyanez. Sokszor helyettesítjük az aludtasakosat natúran megfőzött húsfélékkel, halfélékkel. Tejfölt, kefírt is kap egy-két hetente egy kicsit. Kinti cica, így sokat vadászik, de általában nem eszi meg. (csak a tavunkból kifogott aranyhalakat).
2015. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én cicám nőstény, 7 hónapos, kb. 3 kg most. Reggel kap egy fél adag alutasakos eledelt, ez általában Whiskas. Este párizsit, sonkát szokott kapni, 1 vagy néha 2 szeletet. Egész nap ki van téve neki száraztáp (Royal Canin Kitten), abból annyit eszik, amennyit kér. Egy 400 g-os táp kb. 1 hónapra elég neki.
2015. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az én cicám egy hamuszürke hosszúszőrü 90% perzsa cica

(pofácskája nem nyomott, mint a perzsáké hanem normális).

Kb. 3,5 kg. 4 éves. Csak a Friskies tápot (száraz-nedves) hajlandó megenni, különben sztrájkol. Már többször próbáltuk. Meg a virágokat.:)!

Naponta reggel és este kap enni, mind elfogy,nem szeretem előtte hagyni az ennivalót.

2015. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
30%
20, napi 6szor etetem, egyiptomi anubisz
2015. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!