Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Négy kismacska egy szállítóbox...

Négy kismacska egy szállítóboxban?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ötlet mindet egy szállítóboxban vinni? Buszon, 3 órás út lenne.
2015. júl. 2. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

ne

a szakirodalom szerint kettőt sem lehet egybe rakni, külön külön kéne, hogy nehogy agresszívvá váljon valamelyik. és ha egymásnak esnek mit csinálsz?

szerintem valahogy próbáld megoldani, hogy kocsival elvigyen valaki. úgy megpróbálhatod, hogy egy boxban vannak. ha nem tetszik nekik akkor lehúzódtok és szétszeded őket-zárt ablak mögött. de buszon ez nem kivitekezhető.

2015. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyire kicsik?mekkora a box?
2015. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5-6 hetesek. Boxot még nem vettem, igazság szerint nem is tudom, mekkorát lenne érdemes :/
2015. júl. 2. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

bőven elférnek egy boxban,csak figyelj rájuk(inni,enni,wc)

na meg ne a legkisebb boxot vedd meg

2015. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt mentek jól itasd meg őket hagyd hagy menjenek wc-re . de magába a boxba ne rakj semmilyen kaját.alájuk egy régi felsőt vagy valami puhát. és ha nem muszáj ne a legnagyobb tömegben és forróságban menj, hanem időzítsd kora reggeli vagy késő esti órákra. az olcsób boxokat érdemes azzal a műanyag bilinccsel rögzíteni amit a munkások használnak. jó esetben nem nyílik ki az ajtaja a boxnak, de láttam már olyat a boltban ami nagyon kis gyenge volt.szóval menj biztosra.
2015. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!