Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez már beteges?

Szerintetek ez már beteges?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem és féltem a cicákat hogy legszívesebben egy külön várost csinálnék nekik ahol biztonságba vannak nem ütheti őket el autó nem lesznek betegek és mindegyiknek lenne háza meg rengetek kaja tej minden játék, és amikor meglátok egy cicát hogy el van ütve neki állok sírni és napokig hetekig nem tudom elfelejteni. én minden macskát befogadnák és nem szeretem ha fáznak éhesek... :( tavasszal a cicám eltünt 3 napra és nagyon letargiába estem sokat sírtam és előkerült hálaisten :) amugy egy normális átlagos 21 éves lány vagyok. de a kutyákkal is ez a helyzet. sőt az egereket is nagyon szeretem. amiket a cicám megölt azokat eltemettem a kertünkbe és virágok is vittem nekik meg gyertyát... :$ pedig csak egerek de olyan kis ártatlanok :(

2014. nov. 18. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

én is ennyire szeretem a macskákat, jó látni hogy mások is szeretik őket :)

amúgy az nem beteges ha szereted az állatokat

2014. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, őszinte leszek. Igen ez már beteges! Nem ért téged fiatalabb korodban valami erős lelki trauma, amit még nem tudtál feldolgozni?
2014. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy szereted az állatokat, de ez már beteges méreteket öltött.
2014. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kutya, macska után érthető, de az egér elég "soknak" tűnik. A macska öli meg mert ez a természet rendje. Az egér egy elég haszontalan állat, bár ha nem muszáj én sem ölöm meg őket. Csak ha már bejön a garázsba akkor nyílván egérfogó. :D Az meg, hogy szereted az álaltokat nem hinném, hogy problémát jelent. Én is sajnálom azt az állatot amelyik ott fekszik az út közepén mert elütötték, de sajnos nem tudok mit csinálni szóval úm. kár rágnod magad ezen. Én így fogom fel. Bár már volt olyan, hogy a busz amelyiken utaztam elütött egy kutyát és felhívtam az egyik ismerőst, hogy hívjon fel valakit állatorvost vagy a mezőőrt stb. :D MEgnyugtattam a lelkemet, hogy tettem valamit érte. D:
2014. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szüleim elváltak de ez számomra nem trauma, kicsi koromban meghalt a kedvenc cicám aki olyan okos volt hogy együtt sétáltunk az úton és jött mellettem mint egy gyerek :) nem is ment el mellőlem, és őt szét tépte a kutya elötte nap szült és a kicsinyeit is széttépte és ezt a mai napig nem bírom feldolgozni pedig már 10 éve is van :'( :'( :'( mindig gyújtok neki gyertyát és akkor amikor meghalt egy szőrcsomót elraktam zacskóba és még mindig meg van a fikomba és ugy vigyázok rá mint a szemem fényére!!!!!!!!!!!!! most is sírok hogy vissza gondolok hogy nem lehet már velem :'( amugy muci volt a neve :')
2014. nov. 18. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a cicákkal ,de minden állatot nagyon szeretek. Am szerintem nincs Veled baj, hisz ők is érző lények, az legyen a legbetegebb dolgod, hogy nagyon fejlett az empátiád.:) Nem is lenne ilyen nagy a világgal,ha ilyen "beteg" lenne minden ember.
2014. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja hát az a széttépés betett. Menj pszichológushoz, mert ez tényleg nem normális szint már.
2014. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Borzalmas lehetett, hogy az a rohadt dög megölte a cicádat, teljesen megértelek, nekem is ölték már meg cicámat kutyák, azóta nem szeretem a kutyákat, mert gyilkos a legtöbbje és sok gazda direkt ilyenre neveli őket. Pedig gyerekkoromban szerettem minden állatot, de aztán jött a sok rossz tapasztalat.

És igen, én is szeretném megmenteni az összes cicát és boldog életet biztosítani nekik és az lenne a jó, ha minden ember így gondolkodna, mert akkor nem lennének gonosz állatkínzók és nem tartanának egy csomóan vérszomjas kutyákat hogy azzal szórakozzanak, hogy védtelen állatokat gyilkoltassanak le velük.

És igen, mi is el szoktuk temetni a gyerekeimmel az egereket amiket a cicák valamiért nem esznek meg és sajnáljuk is őket, mert úgy gondoljuk, hogy minden élőlénynek joga van az életéhez, csak sajnos az egér zsákmányállata a macskának, a kutya viszont élvezetből öli a macskákat mert sosem eszi meg. És sajnos a kutyások nagy része gyűlöli és bántja a cicákat, nem értem miért van ez, állatbarátnak mondják magukat mert van kutyájuk, de mégsem azok.

2014. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó bocsi,hogy közbe szólok én írtam,hogy szintén így vagyok a cicákkal, imádom őket,a kedvenc állataim,de azért az,hogy a legtöbb kutya gyilkos,kicsit túlzás. Mármint...a cicánál nagyobb vadász nem sok van, sokszor nem is táplálékszerzésből öl, volt már,hogy a szemem láttára ölt meg cica egy kismadarat aztán rögtön ott is hagyta. Ösztön ez nem gonoszság az összes állatnál. Ennyi erővel akkor is cicákra is mondhatnád,hogy gonoszok. De egyik se az.
2014. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy igazad lehet, de nekem sajnos nagyon sok rossz tapasztalatom van a kutyákkal. A mi környékünkön csupa ilyen kutya él, embert nem bántanak, sosem féltem tőlük, ha a gyerekekkel sétálunk és kutyával találkozunk mindig megsimizzük meg utyuliputyulikutyuli, mert azt szeretném, hogy ők se féljenek a kutyáktól és a lehetőségekhez mérten még szeressék is őket, de minden kutyánál eszembe jut közben, hogy mit művelne ez a cicáimmal. A mi kertünkbe kutya nem teheti a lábát, pedig régen volt kutyám, de többé nem lesz, mert öreg korára az is bebolondult, hiába neveltem.
2014. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!