Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám összevissza pisil,...

A cicám összevissza pisil, mit tegyek, hogy ne tegye ezt?

Figyelt kérdés
Meg lett rá tanitva,h a wc-be pisiljen, és szokott is oda, de ha olyan kedve van a fotelre,ruhákra pisil.Már 2éves és az utobbi időbe szokott erre rá.Légyszi segitsetek, mert a szüleim már azon gondolkoznak kinek adják a cicát és én nagyon szeretem.
2008. aug. 13. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én először is nem értem(bár lehet, hogy már nem aktuális), WC-be lett megtanítva?! Vagy az alomra gondoltál?

El nem tudom képzelni, hogy egy cica a WC-be járjon piszkítani:O De mindegy. Ha alomba volt megszoktatva és mindig tiszta alom várja, akkor valóban vidd el orvoshoz, talán valami más baja lehet. Én ilyet komolyan nem ismerek, hogy a cicám csak úgy össze-vissza pisiljen! Minden nap ki kell tisztítani az almot, mert a cicák finnyásak ilyesmire. Amikor kicsi volt, valóban megtörtént, hogy "eltévedt", de gyorsan betettem az alomba(nem vágtam a hátsó részére:D)és sose járt máshová. De a nyomot azt el kell tüntetni, mert akkor újra odamegy:)

2008. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,kiprobálok mindent. Amúgy lány a cicám és nem a rendes WC-be értettem az ő WC-jét, hanem az alomra gondoltam.:D
2008. szept. 26. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!