Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisállatot itthon vonaton...

Kisállatot itthon vonaton tényleg csak olyan kocsiban szabad vinni, ami nem pótjegy-és helyjegyköteles? Egy 1 hónapos cica komolyan ekkora gondot jelentene?

Figyelt kérdés
8 órás útra készülünk, és nem bírom felfogni, hogy buszra semmi akadály nélkül fel lehet vinni, vonatnál meg ez van.. ha megszegem a szabályokat, tényleg van olyan kalauz, akit zavarna egy ekkora állatka? és mit tehet? csak nem szállít le a vonatról 2 tizenéves diákot, egy 4 éves kislányt meg egy kiscicát, ugye? pénzbüntetést adhat?
2014. júl. 9. 01:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Maxitabi ***** válasza:

De leszállítják... Ismerősék (anyuka 2 iskolás gyerekkel) törpenyuszit vittek (volna) egy törpe boxban.. Nem olvasták el a szabályt, kalauz simán leszállította őket félúton, és így plusz 4 órát kellett utazniuk 3 átszállással....

Szóval ne próbáljátok ki,mert balul üthet ki.

2014. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Leszállíthatják, HA nem a megfelelő vonaton ül. Egyébként nem. Nyomtassa ki a szabályzatot és vigye magával, ha úgy érzi, nem tudja megmagyarázni a kalauznak, hogy mihez van joga.
2014. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves kötekedők! A cicát egyedül találtam 2 hetesen egy fűnyíró alatt, kint a város széli kertek egyikében, anya és testvérek nélkül. eddig én neveltem, viszont egy macskának jobb egy kertes ház, mint a lakásunk ami 60m2-s és 2 testvérem allergiás a szőrére, kénytelen vagyok mamámhoz vinni. szóval nekem ne mondja senki, hogy "jajj szegény állatra nem gondolsz". A többieknek viszont, nagyon köszönöm a válaszokat ! :)
2014. júl. 12. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!