Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Védőoltás beadása után hányhat...

Védőoltás beadása után hányhat a cica?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kapta meg az 1 éves, lány házi cicám a védőoltás+veszettség elleni oltását. Amikor hazahoztuk hányt a kocsiban, gondoltam az izgalom miatt. Azóta este többször hányt, ezért eltettem a kajáját,hogy ne tudjon enni. Az orvost hívtam, azt mondta, hogy nem gyakori, hogy oltástól hánynak, ha nem hagyja abba, holnap elviszem újra. Volt már ilyen valakinek?
2009. dec. 29. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
oltástól nem, de kocsitól igen volt hogy rosszul lett a macsek.
2009. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Éppen előfordulhat. Nekem azt javasolta hányásra az orvos, hogy jégkockákat tegyek a cica elé vagy a vizestáljába, ha megnyalogatja, csillapítja a hányingert.

Ételt ne adj neki holnapig, de vizet mindenképp!

2009. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos cicám is hányt, az első oltásakor. De akkor féreghajtót is kapott. Én is megijedtem, de csak akkor hányt, másnap már nem.

Épp tegnap voltunk az ismétlő oltáson, meg is kérdeztem a dokit és azt mondta,h a féreghajtótól elő szokott fordulni...

Szerintem ha csak akkor hányt és másnap már nem, akkor valószínűleg az oltástól volt.

2009. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Ma már nem hányt, pedig evett is! Hurrá! Ezek szerint az oltás miatt volt... Ő most féregtelenítőt egyébként nem kapott, mert azt már nov. végén kapott, én 3 havonta adatok neki.
2009. dec. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!