Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miért csinálta...

Szerintetek miért csinálta ezt a cicám? Nem értem

Figyelt kérdés

Társas házban lakunk. Tegnap arra lettem figyelmes hogy a cicám a szomszéd kertjénél nagyon figyel valamit. Odamentem és egy apró cica volt. 5-6 cm lehetett. Az én cicám ivartalanított kandúr, 1,5 éves.Lehet hogy ő hozta? És ha igen akkor miért tette? Szerintem nem akarta megenni, sőt, 10-20 cm messziről figyelte. Az is lehet hogy az idióta szomszéd dobta át, de az is hogy az én cicám hozta. Szerintetek?

(Amúgy az újszülött cica sorsa az lett, hogy szóltunk a szomszédnak akinek a kertjében volt és ők elvitték állatmenhelyre.)


2013. ápr. 27. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést?

Mit, miért csinált a cicád?

2013. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát miért nézegette azt a kiscicát? miért nem ette meg? mert azt olvastam hogy a kandúrok megeszik a kicsiket. vagy az a nem ivartalanítottakra vonatkozik? az én cicám kedves 
2013. ápr. 27. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő hozta, mivel ivartalanított, ivaros kandúroknál van, hogy elpusztítják a kicsiket, hogy újra tudjanak párosodni a nősténnyel. A tied csak figyelte, érdeklődött. Benne nincs anyai ösztön sem, ha nőstény lett volna, még elképzelhető, hogy nevelni szerette volna. Ha olyan kicsi volt, újszülött, biztosan odatette valaki, szegény kismacska... Most legalább jó helyen van.
2013. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De cuki az enyém hogy nem bántotta.:))))
2013. ápr. 27. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!