Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak a 3-4 hónapos...

Mit adjak a 3-4 hónapos cicámnak, hogy ne prüszköljön folyamatosan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán elvihetnéd orvoshoz aki ad megfelelő gyógyszert és miután egészséges be is kellene oltani.
2012. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Állatpatikában voltam, de ott egy drága terméket adtak volna, viszont az állatorvos is elég pénzes, ezért gondoltam, hogy itt hátha tud valaki segíteni, hogy csak az ellenszert kelljen kifizetni!
2012. nov. 12. 13:00
 3/17 Vicuska87 ***** válasza:
40%

Vidd el orovoshoz, ha ennyire prüszköl, akkor valószínű, macska nátha!

Azt ki kell kezeltetni, aztán pedig egy kombi oltás sorozat jól jönne!

Házilag ez nem gyógyítható!

2012. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az út szélén találtam olyan 3-4 hónapos lehet, de prüsszög és folyik az orra, viszont elég kis virgonc, nyal, harap, kapirgál, játszadozik. Tudtommal a macskanátha jele akkor lép érvénybe ha a cica folyamatosan fekszik. Esetleg valamivel nem lehet javítani az állapotán? Ebből magától sosem gyógyul ki?
2012. nov. 12. 13:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy otthon ki tudod kezelni. Talált macska, biztos összeszedett valamit. Nem ártana neki lázmérés stb. Szerintem mindenképp megérné orvoshoz vinni, mielőtt komolyabbra fordul a dolog.
2012. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos arra már nincs keret, szóval dokihoz nem tudom vinni. De hátha nem túl vészes! Azért köszi!
2012. nov. 12. 13:15
 7/17 Vicuska87 ***** válasza:
19%

Így van!

Tulajdonképpen teljesen igazad van. Akkor inkább vidd be egy menhelyre!

Csak azt nem értem, hogy minek kellett haza vinni, ha nincs rá keret!

Hihetetlen!

2012. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudhattam volna hogy ekkora gond lesz vele? Inkább már nem vagyok kíváncsi a válaszokra. Sziasztok!
2012. nov. 12. 13:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az állat is mint minde más pénzbe kerül.

Azt hitted,hogy nem kell rá költeni?

Ennyi gond?Ez "csak "egy macskanátha nem egy daganat vagy allergia vagy ismeretlen betegség.


Írok gyógyszert,de ezt is csak állatorvos által recepre lehet kiváltani állatpatikában.

-synulox tabletta 50 mg ebből naponta 2x fél tabletta kell

-veraflox itt azt hiszem kg-onként 0,5 ml naponta egyszer

emellé vetri dmg,hogy immunrendszere is legyen.

A verafloxot és vagy a synuloxot 5-7 napig kell kapnia.

10 db synulox 2200 ft.A veraflox oldat 5000 ft és a vetri 6000 ft az olcsóbb helyeken,d mint írtam a gyógyszereket orvos írja fl(állatrvos)

Amit még tehetsz,hogy felhívod a helyi állatvédőket é elmondod nekik,hogy találtad,de anyagilag nem tudod gyógyítattni,általában segítenek és az orvosi részét támogatják.

2012. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez hozzáállás kérdése. Akármennyire nincs pénzem, legalább elviszem szerencsétlen állatot egy vizsgálatra, az nem is biztos, hogy pénzbe kerül. És ha netán halálos beteg, vagy beadom menhelyre, vagy költök rá. De nem tudnám megtenni, hogy úgy hagyom.
2012. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!