Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb egy ivartalaníto...

Melyik a jobb egy ivartalanított macska számára? Royal Canin Sterilised 37 VS Orijené

Figyelt kérdés

Meg szeretném előzni a húgykövet.

Melyik éri meg árba és hús % -ban?

És Orijenébe nincs ivartalanított macskáknak?

Előre is köszönöm



2012. nov. 9. 18:29
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Mindegyik jó lehet!

Az urinary megelőzésre jó, viszont nagyon hízik tőle a cica!

Adj neki Orijent, vagy Acanát.

2012. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az RC-t javaslom, mert Orijen-ből és Acanából sajnos nincs kifejezetten ivartalanított cicáknak való.

De nagyon jól teszed, hogy gondolsz erre. Az én cicám is húgyköves, és olyan súlyos volt, hogy meg kellett műteni. :( Nagyon rossz volt, a teljes gyógyulás majd 2 hónapig tartott. Nagyon megszenvedte szegénykém. :(

2012. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Orijen és az Acana több húst tartalmaz,csak nincs ivartalanítottaknak való.Inkább az Orijent ajánlom,az RC véleményem szerint nem éri meg az árát.De lehet,hogy ez csak az én véleményem.
2012. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Royal Canin sterilised. Ezt ajánlom, nagy kiszerelésben jó az ára. Hízás és húgykő ellen is jó.


Az Orijennek sajnos nincs külön ivartalanított macskáknak való, ezért nem is értem ki adja ezt a macskának, mert aki minőségibb tápot ad, az ivartalanít is...

2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még a Pro Plant tudnám ajánlani. Ez olcsóbb, mint a Royal Canin, kifejezetten ivartalanított cicáknak való is van belőle, és olyan összetevőket tartalmaz, amelyek szabályozzák a vizelet pH-ját, így védenek a húgykő kialakulásával szemben.

[link]

2013. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Evangelline válasza:
30%
Az én cicám semmi extra drága tápot nem kapott ivartalanítás során, az olcsó tápokat vettem neki, és tökéletes, vidám, boldog élete van! Semmi baja nem volt sosem! Szerintem fölösleges méreg drága márkás cuccokkal etetni őket.
2013. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!