Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnétek 2 hónapos cicát...

Szeretnétek 2 hónapos cicát örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Ma hívott fel egy barátnőm, aki egy állatorvosnál asszisztens, hogy van egy 2 hónapos fehér cirmos cica (nemét nem tudjuk, mert a gazdi nem vitte el) lehetséges, hogy nagyon korai macskanáthában szenved de nem biztos (sajnos még nem látta orvos) ha keddig nem talál gazdit akkor elaltatják. Ha valaki szeretne segíteni rajta kérem jelentkezzen. A cica Debreceni. Ha érdekel valakit az elérhet engem a 0670/559-6025-ös számon vagy bemehet személyesen : Debrecen, Domb u. 16. szám alá. Kérlek, segítsetek ha tudtok!
2009. júl. 30. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

ott mért nem nézi meg az orvos?


nekem kéne, de beteg macskát nem fogok idehozni az is tuti..

és debreceni vok

2009. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem tudok többet. Így tudom, hogy nehéz örökbe fogadni. Megteszek mindent, hogy megtudjam, hogy valóban macska nátháról van e szó.
2009. júl. 30. 19:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem az asszisztenssel most telefonon és nem 100, hogy macska nátha. Lehet, hogy kötőhártya gyulladás ő csak tippel. A néni nem bírja anyagilag a cicákat azért akarja elaltatni ha nem talál gazdit. Holnapra tudom meg a néni nevét és telefon számát, így majd vele is lehet konzultálni és esetlegesen találkozni. Azért köszönöm az érdeklődést. Sokat számít!
2009. júl. 30. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szegény kiscica:(

Nekem már van egy,meg messze is lakom,de ha nem lenne egyik sem akadály,és biztosan magamhoz venném...imádom az állatokat!

2009. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!