Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska alom helyett?

Macska alom helyett?

Figyelt kérdés

Beköltözött hozzánk az érdemtelen szomszéd elhanyagolt macskája (szomszédot nem zavarja,külön örül neki).

Sajnos macskaalmot még nem volt időm venni, napközben nyitva hagyom az ajtót és ha vécéznie kell, kimegy a cica. Okos.

Éjszakára azért bezárkóznék, de félek hogy a lakásba pisilne.

Van egy mélyebb tálcám, a célnak megfelel.

De mit tegyek bele hogy rájöjjön a macsek a céljára? Sajnos homokot nem igazán tudok szerezni, max virágföldem van de azt nem tenném alá, ki tudja mi van benne.


2012. szept. 6. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha aldi felé jársz ott jó az alom és olcsó(750/10kg)és egy cicának sokáig elég,csak naponta kikell szedni a pisit kakit.A cicák okosak és tudják hova kell ha megfelelő anyag van benne.

Nekem az a tapasztalatom,hgy nem pisilnek papírra,egyszer vattát raktam be az alomba mert pisit kellett vinnem az orvshoz,de nem pisilt rá,csak alomra.

2012. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, nálam is ez az észrevétel :) Szegénykém nem pisilt sehova, de hajnali 5kör már az arcomba mászott, így kiraktam a közös udvarra.

Szépen elvégezte a dolgát, de én visszaaludtam. Reggel türelmesen várt az ajtóban :D

Azonnal megyek el itthonról, nézek neki almot :)

2012. szept. 7. 11:16
 13/14 anonim válasza:

egyszerü a válasz!!

a cica elég hamar rá fog jönni mit kell csinálnia a tálcában és a cicák igaz hogy lakásban vannak ki hogy tartja. nálunk 3 kan cicius is van csak házban tartva és nem pisilnek máshova csak az alomtálcába. nem érdekli öket mire pisilnek az alomtálcában csak az hogy elvlégezzék dolgukat és el tudják fedn. bekaparni,beásni, a célnak megfelel: sima homok,sóder,macska alom (boltban vett)

ne vegyél olcson kinált nem boltbol valo árut mert a macska meg betegedhet töle.. igez hogy egy kicsit sok dolgot irtam de szerintem kezdö macska tartóknak ez elég utmutató!! :)

2012. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Szereztem neki valami bioalmot boltból, viszont a bolhacseppeket elfelejtettem. Megfigyeltem hogy néha rendesen vakarózik.

A párom hozott neki a sarki kisboltból irtós nyakörvet, na próbáltam csak ráadni, fél órán át utált érte :D

Azt hiszem holnap megyek az állatboltba a cseppekért :)

2012. szept. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!