Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska alom helyett?

Macska alom helyett?

Figyelt kérdés

Beköltözött hozzánk az érdemtelen szomszéd elhanyagolt macskája (szomszédot nem zavarja,külön örül neki).

Sajnos macskaalmot még nem volt időm venni, napközben nyitva hagyom az ajtót és ha vécéznie kell, kimegy a cica. Okos.

Éjszakára azért bezárkóznék, de félek hogy a lakásba pisilne.

Van egy mélyebb tálcám, a célnak megfelel.

De mit tegyek bele hogy rájöjjön a macsek a céljára? Sajnos homokot nem igazán tudok szerezni, max virágföldem van de azt nem tenném alá, ki tudja mi van benne.


2012. szept. 6. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

újságpapírt!

nekem bevált ....

szomszédról meg megvan a véleményem :(

2012. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A legjobb az volna, ha résnyire nyitva tudnál hagyni egy ablakot, amin szabadon távozhat.

Amúgy ha a cica nem szívesen látott vendég, alkalmazz macskariasztót. Állatkereskedésekben lehet kapni ilyen spray-t, amivel körbe tudod fújni az ajtót/ablakot, ahol bejár, és annak a szaga elriasztja, így valószínűleg nem lábatlankodna ott a jövőben.

Rgyébként az alomhoz visszatérve, kopogj át szépen a szomszédhoz és kérjél tőle egy adagnyit.

2012. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hagynék én neki nyitva ablakot, csak emeleten lakunk és rossz vége lenne :D

Ezzel a cicával nincs bajom. Mindenkitől fél, engem viszont úgy követ mindenhova mintha az anyja lennék.

Tegnap jött be, hagytam hadd bóklásszon, estére kiraktam.

Tegnap egész nap az ajtó előtt ült szegénykém, ha kimentem jött utánam. Megsajnáltam :)

A kedves szomszédnak nem hiszem hogy lenne alma, neki csak névlegesen van 6 macskája, minddel a főbérlőm törődik. Ő is a kiengedős taktikát választotta, nem hiszem hogy bírná pénzzel ennyi macskára.

Remélem az újságpapír tényleg beválik, már megszaglászta a kis vakarcs, ha menni kell remélem megtalálja.

Az ajtót bezártam, eddig nem volt hisztéria :)

2012. szept. 6. 21:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 6. 21:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk benntlakósak és ruhapelenkára pisilnek, de bármilyen fehér rongy megteszi, amit utána ki tudsz hipózni. Nincs tőle pisiszag és nem kaparják szét az almot.
2012. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezzel csak annyi a bajom hogy utána nem szokik át a többi ruhára?

A párom mindig szanaszét hagyja a ruháit, meglepődne ha kis meglepetés várná benne legközelebb :D

2012. szept. 6. 21:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Remélem az a 6 macska, ami a kedves szomszédnak van, ivartalanítottak... baromi gyorsan baromi sok kiscica lesz, ha nem...
2012. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egy lánymacskája volt, nemrég szült, utána ivartalanították.

Szerencsére a többi fiú.

Kivéve a miénket, de őt fizetésnél visszük is a dokihoz, amúgy sem árthat neki egy féreghajtózás.

Eddig nem voltak még kölykei, ami némiképp biztató. 3 éves állítólag.

2012. szept. 6. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
A fiúkat is ivartalanítani kéne, mivel gondolom kijárnak az utcára, ahol szabadon párosodhatnak...
2012. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos mivel sem én sem a főbérlőm nem vagyunk gazdagok a kedves gazdi pedig magasról leszarja a macskapopulációt, ennyire nem tudunk elszállni.

Szerintem már így is elég sokat tettünk/teszünk a macskákért :)

A belvárosban lakunk, nincs olyan sok kóbor macska körülöttünk hogy ekkora baj legyen.

2012. szept. 6. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!