Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez most gondot jelent?

Ez most gondot jelent?

Figyelt kérdés

a macskám úgy néz ki hogy hasas

de május 28.-án szült három kismacskát abból egyet elajándékoztunk de azt a kettőt még mindig szoptatja



2012. szept. 5. 09:23
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:

Ivartalaníttasd, állatorvossal!


Igen gond, mert szegény cica nagyon le lesz gyengülve. Akár el is pusztulhat. Nemrég szült, még szoptat. Tehát kell a tej az előző alomnak, és a benne levő kismacskák is táplálni kell neki belülről, aztán meg kell elleni őket, ugye az sem egyszerű (mert a macska nem azért ellik mert így boldog), és azt az almot is majd szoptatni kell!


Szóval Ivartalaníts!

2012. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jelent gondot. De ha esetleg ivartalaníttatnád a macskád, akkor senkinek nem jelentene gondot.
2012. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat
2012. szept. 5. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból írtuk az ivartalanítást. Nekem is voltan nőstény cicám, és szülés után olyan volt, mintha megnyúzták volna. Egy ellés is megviseli a szervezetét, nemhogy 2 egymás után. Az én cicám júliusban ellett, ahogy abbahagyta a szoptatást vittem ivartalaníttatni, mert iszonyatosan nézett ki. Szerencsére a kiscicáknak találtam gazdit, de még most is bánom, hogy nem előbb ivartalaníttattam. Hidd el, jót teszel a cicának az ivartalanítással. A kandúrok nem fogják űzni őt, nem fog szenvedni a nagy pocakjától, nem fog kínlódni a szüléstől, és nem fogják a teljes életerejét leszívni a kiscicák. Ha esetleg anyagi nehézségekkel küzdesz, akkor beszéld meg a dokival a részletfizetést. Mert ha kiszámolod, lehet, hogy az ivartalanítás 8- 10 ezer ft(helyenként változó), de utána soha többé nem lesz gondod a cicáddal. Mert azért valljuk be, egy vemhes macska tud enni, aztán szoptatás alatt is, és aztán jön pluszba a kiscicák etetése. Az a 8-10 ezer forint kamatostul megtérül, hidd el. Utolsó voltam.
2012. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Nekem is voltan-Nekem is van
2012. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem köszi

sokat segítettetek

2012. szept. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!