Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Whiskas junior alutasakos...

Whiskas junior alutasakos eledelt lehet adni 5 hetes cicának?

Figyelt kérdés

#cica #Whiskas #junior eledel
2012. aug. 13. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon picit. még tejecskét inna. a whiskas-nak van cicateje :)
2012. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor adok nekik.A kiscicák anyukájának elfogyott a teje mikor a cicák 3 hetesek voltak..azóta tehéntejjel táplálom őket és most 5 hetesek semmi bajuk nincs a tehéntejtől!Nem f*snak.
2012. aug. 13. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet nekik adni
2012. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyet adjál nekik:

[link]

ezt szeretik, legalábbis az én kiscicáim itták. azt nem tudom mennyire egészséges, mert sokan fikázzák a whiskas-t. de alutasakot és tejbe áztatott junior száraz tápot összenyomkodva is adhatsz nekik.

2012. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Most olvasd el, hogy mi van abban a cuccban! 4% hus vagy annyi sem! Nagyon draga es szemettel egyenlo!! Ha jot akarsz a cicadnak hagyod a whiskas, kitekat friskeas stb. tapokat! Ha tejet akarsz nekik adni, vegyel allatpatikaban tejpotlot. Menj be a freshnapf-be es bongeszd vegig az osszetevoket. Ha van ra penzed, a legjobb az orijen, acana, royal cannin. Az olcsobb es jo az aldis topix. Figyelj az osszetevokre es ne a reklamra es a szines csomagolasra!
2012. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz de keveset
2012. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem olyasmire nincs időm,sem pénzem,hogy a macskának tejpótlót vegyek..tehéntejet adok nekik,semmi bajuk. acana macskaeledelt vettemnekik és eszik. 5 hetesek. még a csontot is rágják,szívos cicák!
2012. aug. 14. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
ohh a macska tejet tenyleg felejtsd el,draga es a tehentej is megteszi
2012. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer találtam egy kiscicát, kb 3hetes lehetett, egy kukából szedtem ki egy zacskóból. Eleinte cumiztattuk otthon, aztán kb 4-5 hetes korától Whiskas juniorral etettük, és szépen felnőtt. Szóval szerintem jó nekik.
2012. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet adni neki finya bébicica konzervet, nem kell feltétlen W-t.

Kis pépes falatok a szájba kezdésnek, majd kicsiperemű tálka amiből eheti a szintén ujjal péppényomott táplálékot.

A tehéntejjel semmi gond, csak nincs akkora zsírtartalma mint az anyacica tejének.

2012. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!