Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. EXTRA SÜRGŐS. Egy...

S. O. S. EXTRA SÜRGŐS. Egy környékbeli nőstény macska Nem hagyja békén az én picuri hím cicámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap még csak tisztes távolságból figyelték egymást. Ma meg már átjár a valószínüleg nőstény macsek. Bunyóznak de nem komolyan. Lehet hogy a nőstény macsek szerelmes az én kiscicusomba? Fogocskáznak is. Lehet hogy csak. Játszanak? Bár elég kevés macska van a környéken nem akar hazamenni pedig 3 házzal odébb lakik csak. S.O.S.!!!
2012. aug. 12. 18:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
OOO most puszilták meg egymás száját.
2012. aug. 12. 18:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne légy a gonosz mostoha, a cicáknak hiánya van, had szórakozzanak :D majd a szomszédnak kell mit kezdenie a sok kismacskával :D
2012. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :)

De az én cicum még szerintem nem ivarérett . Olyan csöpp hogy hát se tud mászni a kerítésen. De szerintem a másik cicus már tudna szülni.:D

2012. aug. 12. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:

És mi lesz a kismacskákkal?

Ivartalanításon gondolkodtál már?

2012. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Milyen kismacskákkal ?az enyémet fogom a máséra nem költök pénzt.
2012. aug. 12. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Az már jó ha a sajátodat ivartalanítod.:)
2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"De szerintem a másik cicus már tudna szülni.:D" Ha "szülni" nem is, elleni, fialni biztosan.
2012. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 12. 20:12
 9/14 anonim válasza:
Ne aggódj a te icike picike him cicukád tudni fogja,hogy mikor lesz neki szükséglete..nem fogja a szomszéd nőstény macska "megerőszakolni" ..egyébként onnan lehet tudni hogy a nőstény bagzódik(így hívják ha szexelni akar )hogy esetleg ha megtudod fogni akkor a farka tővét a körmöddel vakargassad és ha erre felemeli a fenekét akkor bagzódik..vagy esetleg ha hason fekszik és úgy csúszik abból is lehet tudni...vagy csak figyeld meg h a te cicádnak "játsza-e " a fejét dörzsöli a magát a himhez stb..
2012. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Á nem hiszem.
2012. aug. 12. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!