Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne menjenek a cicámba kullancsok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki Kiltix nyakörvet, és esetleg Frontline-al is kend be.
2008. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a nyakörvet nem viseli el. Itt csak advantix cseppet lehet kapni. Az is jó kullancs ellen is?
2008. ápr. 23. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatkórházban keresd a frontline-t, az a "biztos" :)
2008. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy jó fürdetőszer,csak drága,de nagyon-nagyon hatásos!!!Majd megnézem a nevét és leírom ide!!
2008. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Frontline- t és a Kiltix- et ne használd együtt, külön- külön is elég egy cicának. Bár a nyakörvet nem is baj, ha nem viseli el, mert felkötheti magát vele egy fára amikor mászik és meg is fulladhat... ha lazábbra hagyod, hogy ki tudon bújni belőle, ha esetleg beakad egy ágba, akkor 1-2 napnál tuti nem tart tovább. Úgyhogy ez nem egy jó alternatíva.

Én úgy tudom, hogy advantixet nem csinálnak macskának, de a kutyáét RÁ NE KEND, MERT BELEPUSZTUL A TÚLADAGOLÁSBA!!! A macskák ilyen rácsepegtetőjét ADVANTAGE- nek hívják, ez ellenben inkább bolhák ellen véd, nem kullancsok ellen. A legjobb tényleg a FRONTLINE, én is azt használom rájuk, kutyákra pedig az ADVANTIX- et, ill van egy újabb, de annak a neve most nem jut eszembe. De ha valakit érdekel, megnézem.

Sóval használj frontline- t, de figyelj rá, hogy macskára való legyen!!!!

2008. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, az uccsó i9s én voltam: állatpatikában lehet kapni és állatorvosoknál, de nálunk árulják a kisállatkereskedésekben is, ahol kisállatkajákat meg ilxesmiket tudsz venni. Érdeklődj ezeken a helyeken.
2008. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. ápr. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!