Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fog körülbelül kinézni?

Hogy fog körülbelül kinézni?

Figyelt kérdés
Lesz egy himalája perzsa és exotikus perzsa keverék kiscicám. A pofija exotikus a szőre inkább himajája. Akkor gondoljak el egy exotikus cicát hosszú szőrrel?:D

2012. máj. 14. 19:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Perzsa cicát akartam a másik kiscicám mellé. ( Veszprém Vackólótól hozok majd egy vörös kiscicát :))

Érdről lenne a kiscica. Mindenképpen szerettem volna perzsát de a közelben csak ők lettek volna és Érről is szállították volna 1 darabig mert nagyon messze van. Kérdeztem Budapestieket is de ők nem szállítanak =/

2012. máj. 15. 16:19
 12/19 A kérdező kommentje:

[link]


Ők lennének azok!

2012. máj. 15. 16:21
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Vackoló?Egyébként én el nem tudom(vagyis igen)képzelni,hogy mért ennyi egy cica itt.Gondolom a szülők nincsenek tesztelve semmire..Törzskönyvet kapsz hozzá?Oltásokkal adják?Nem kötözködni akarok hidd el,csak a te a érdeked is,hogy maximálisan egészséges cicát kapj!
2012. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Veszprémi Vackoló = Állatmenhely


A szülökről ennyit tudok:

Törzskönyvesek

Hogy egészségesek azt nem tudom! De állítólag ez egy baleset révén lettek így kiscicák és azért 25ezer mert, hogy 2 fajta és nem akarja egzotikus cica árán adni a piciket!

2012. máj. 15. 18:09
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnos a kedves szaporító nem ért a fajtához ha ilyet mond,hogy 2 faj keveredése.Kérd el a szülők tesztjeit.Az a minimum,hogy azok megvannak.A kicsihez kapsz törzskönyvet?Kellene kapnod hisz ez elfogadott párosítás és egyáltalán nem számítanak keveréknek!
2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Tehát lehet belőle egészséges kiscica is?

Nem kapnék!De most bizonytalan vagyok! :(

Pedig annyira megtetszett az a vörös! :(

De így már félek!

2012. máj. 15. 19:12
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne pénzelj egy mocskos szaporítót, aki az állatokból él. Ha vásárolunk tőle, azzal újabb okot adunk neki, hogy kizsákmányolja az állatokat, majd 6-8 évesen bevágja a sintértelepre. Így szokták.

Sajnos nagyon is elképzelhető, hogy beteg vagy betegségre hajlamos állatot kapsz tőle kedvezményes áron.

2012. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os en vagyok a 4-es! Gondoltam ra h nem egy kiallitasi macskat kene linkelnem de a szinet legalabb eltalaltam!;-) am ugy helyes macska, bar inkabb a rovid szor mellett voksolok. Lenne egy kerdesem nekem is, mert epp cicavasarlas elott allok!Honnan lehet tudni h megbizhato helyrol jon a cica? Hallottam mar olyat is h torzskonyvvel beteg allatot kaptak...
2012. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Már lemondtam a kiscicáról és menhelyről hozok 2 vöröset! :)


Majd később bele vágok egy jól átvizsgált cicába!

2012. máj. 16. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!