Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fog körülbelül kinézni?

Hogy fog körülbelül kinézni?

Figyelt kérdés
Lesz egy himalája perzsa és exotikus perzsa keverék kiscicám. A pofija exotikus a szőre inkább himajája. Akkor gondoljak el egy exotikus cicát hosszú szőrrel?:D

2012. máj. 14. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudod, hogy melyik testrésze melyikre hasonlít? Láttad már? Ha igen, akkor meg miért akarod elképzelni? ezt most nem értem:)
2012. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még pici 2 hetes..nyitva van már a szeme! És nagykorára vagyok igazság szerint kíváncsi! A szőrén még nem látszik semmi, hogy végülis milyen lesz..hosszú vagy rövid..
2012. máj. 14. 19:35
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

egzotikus*

és nem tudom, senki nem tudja, majd ha megkaptad, meglátod

2012. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
2012. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
remélem azt tudod hogy ha 12 hetesnél előbb veszed el az anyukájától nagyon vad és nevelhetetlen lesz.
2012. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 4-es :)) Ő az én drágám,köszi,hogy mutogatod,igazi kincs imádjuk.


Na de olyan mint a vörös nem lesz az biztos.

Azt tudni kell,hogy egy himalája és egy exo "keveredése nem számít keveréknek!Ez annyitt tesz,hogy a vérvonalba van exo és ha a kicsi hosszúszőrű lesz akkor az ELH(exotic longhair)amennyiben rövid marad a szőre(már tudnia kéne a tenyésztőnek)akkor exo lesz.Azt is tudni kell(keress képeket a neten),hogy egy exo ,egy perzsa,egy himalája mind egyezik küllemre(rövid,alacsony lábak,kerek fej,kicsi-kerek fülek,nyomot orr,nagy kerek szemek(himalájánál kék a szem)...


Ki mondta azt,hogy a szőre himalájás de a pofija exos?Ha a tenyésztő akitől lenne akkor furdulj el és szaladj!

2012. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Minden esetre rohadt nagy eséllyel lesz beteg a macska és folyamatos húzós orvosi költségekre készülj az egész élettartamára. Én így jártam, senkit nem biztatnék a hasonló szaporításokra. Elsősorban a macskák szívják meg, utána a gazdi.
2012. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
bizony nem szaporítótól kell venni azaz nem 20ezerért..
2012. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jót akartok meg minden! De vagy ez a cica lenne vagy egy házi keverék..és annak még több betegsége lehet!
2012. máj. 15. 14:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond el honnan lenne eme "keverék"

Mért nem fogadsz örökbe menhelyről oltva,ivartalanítva és tesztelve?

2012. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!