Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan fogadjak örökbe kiscicát?

Honnan fogadjak örökbe kiscicát?

Figyelt kérdés
Úgy 3hónaposat és kandúr kéne.

2012. máj. 5. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én családnál született cicát fogadnék be, mert a menhelyeken nagyobb eséllyel kapnak el betegséget. Apro.lap.hu oldalon vannak állat aprók, vagy az expressz.hu, ott keresgélj.
2012. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. máj. 5. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Érdeklődj a Noé állatotthonnál,sok a kicsi és butaság,hogy betegek,ők gyógyítják a beteg állatokat és sok cicájuk ideglenes befogadónál van.
2012. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. máj. 5. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha iskolába jársz, biztos vannak olyanok, akiknek nemm rég születtek kicsinyük, vagy mondjuk munkatárs, szüleid munkatársa, rokonság stb... Ilyenkor sok macsek születik. Én például tegnap kaptam apukám munkatársától egy vötös 1 hónapos kandúrt. Nem nehéz találni, mondom.
2012. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De az a baj h pl Csemőbe van ami tetszik kiscicák, de oda h juttok el amikor nincs autónk?!:/ Csak ez a nagy probléma van...sajna h nincs autónk és így mi nem tudunk érte menni...:( És itt ahol lakok nincs senkinek se kiscicája.:S

Köszi a választ!

2012. máj. 5. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes nézegetni neten a különböző hirdetéseket. Sokan írják, hogy segítenek a szállításban is, csak hogy legyen gazdija a cicáknak.
2012. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát olyant egyet se találtam.:)

Köszi a választ!

2012. máj. 5. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Interneten, közeli menhelyen, de nálunk szokott lenni havonta örökbefogadónap. A fressnapf-ba visznek cicákat és lehet őket örökbefogadni. :) Oldalak: aprod.hu, vatera.hu, jofogas.hu

tappancstanya.hu (szegedi oldala, mi is itt hirdettünk)

2012. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2012. máj. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!